Вітаємо Вас на сайті Мережі навчальних центрів школи «ГАРАНТ»!

Школа “Гарант” - це новітня ексклюзивна школа, яка не має аналогів у м. Вінниця та Вінницькій області!

Тут школярі мають змогу навчатися за напрямами:

• ментальна арифметика;
  • англійська мова;
  • польська мова;
  • інформаційні технології;
  • читання за 16 занять.

Окрім цього, в навчальних центрах діють курси підготовки до школи та ДПА з української та англійської мов.

Застосування інтерактивних методів навчання, використання сучасної комп’ютерної техніки, мультимедійних комплексів та спеціального ліцензійного програмного забезпечення сприяють проведенню ефективних занять та пробудженню в учнів інтересу до навчання. Дошкільнята засвоюють нові знання та вміння, а школярі вдосконалюють вже набуті.

Унікальна можливість для учнів – перегляд фільмів іноземними мовами у 3D-зображенні, заняття у творчій студії та відпочинок в англо-розвиваючих таборах у літню та зимову пору. Ознайомтеся з деталями в розділах "Англо-розвиваючі табори" та "Творча студія".

Школа "Гарант" працює на ринку позашкільних освітніх послуг на підставі  Ліцензії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, яка є безстроковою.

Отож, трохи про навчання та курси.

Тут навчаються діти від 3-ох років.

Малюки до 5-річного віку відвідують заняття, що сприяють їх усебічному розвитку.

З дітьми 5-6 років педагоги займаються за програмою "Підготовка до школи".

Школярів, які бажають покращити знання з англійської мови або освоїти польську, проведуть цікавим світом навчальних тем, що охоплюють 4 рівні володіння:

• Elementary (A1);
  • Pre-Intermediate (A2);
  • Intermediate (B1);
  • Upper-Intermediate (В2).

Детальніше в розділі "Іноземні мови".

"Ментальна арифметика" - курс, що завоював симпатії і учнів, і їхніх батьків. Ця дисципліна тренує швидкість сприйняття та обробки інформації, розвиваючи обидві півкулі головного мозку одночасно.  За два роки існування цього курсу в школі «Гарант» чимало дітей стали успішними і вже можуть похвастатися певними досягненнями не лише у сфері швидкого розрахунку, а й в інших галузях навчання.

Новачки, які тільки починають ознайомлення з інформаційними технологіями, відвідуючи відповідний курс школи «Гарант», матимуть змогу вивчити будову та можливості комп’ютера, аби в майбутньому максимально використовувати його можливості.

Для тих, хто вже пройшов ці кроки, програма поурочних планів включає засвоєння знань, умінь та навичок з обробки та створення векторних і растрових зображень, створення сайтів та анімаційних фільмів, підготовки макетів друкованої продукції, моделювання тривимірних зображень, обробки музичних та відеофайлів, створення інтер'єру, програмування.

Настільки ґрунтовно спланована навчальна програма та які комп’ютерні програми включає напрямок «Інформаційні технології» можна переглянути в розділі "Інформатика"

А ще ви разом з вашими малятами можете заглянути до розділу "Цікавинки"

Батьки кожної дитини самостійно вирішують, коли розпочинати її навчання і чи потрібні їй додаткові заняття. Та для того, аби сформувати в малечі серйозне ставлення до власних знань та забезпечити ефективне їх засвоєння, варто приступити до науки якомога раніше.