Вітаємо Вас на сайті Мережі навчальних центрів школи «ГАРАНТ»!

Школа “Гарант” - це новітня ексклюзивна високотехнічна школа, яка не має аналогів у м. Вінниця та Вінницькій області!
Саме тут діти, починаючи від 4,5-рочків, мають змогу навчатися за цікавими та дуже потрібними для їхнього майбутнього напрямками:

• англійська мова з використанням інтерактивних технологій;
  • польська мова;
  • ментальна арифметика (Соробан) - унікальна методика усного рахунку для розвитку геніальних зідбності дітей 5-16 років;
  • інформаційні технології (близько 20-ти комп'ютерних програм за вибором учнів);
  • азбука (для тих, хто ще не знає букв, але хоче навчитися читати);
  • читання (за 16 занять, де діти читають одразу словами, а не по складах);
  • техніка читання (для тих, хто хоче пришвидшити темп читання до 80 слів/хв.)
  • підготовка до школи (з англійською мовою);
  • мегашвидкочитання  (ліберика) (для тих, хто хоче навчитися читати більше 500 слів/хв.);
  • мегапам'ять (меморика) (для тих, хто хоче навчитися швидко запам'ятовувати великі масиви інформації);
  • каліграфія (для тих, кому на все життя потрібен чудовий почерк);
  • табличка множення (для тих, хто хоче її вивчити за 2 місяці не "зазубрюючи", а розуміючи).

Окрім цього, в навчальних центрах Школи "Гарант" можна підготуватися до ДПА та ЗНО з української  мови, англійської мови та математики. Працюють, також, кваліфіковані логопеди та психологи.

Застосування інтерактивних методів навчання, використання сучасної комп’ютерної техніки, мультимедійних комплексів та спеціального ліцензійного програмного забезпечення сприяють проведенню ефективних занять та пробудженню в учнів інтересу до навчання саме у Школі "Гарант".

Навчальні аудиторії школи обладнані найсучаснішою технікою, яка дає можливість учням переглядати фільми та мультфільми іноземними мовами навіть у 3D-зображенні!

Щорічні літні та зимові англомовні табори, які діють у більшості навчальних центрів Школи "Гарант", якісна робота колективу, постійний пошук та введення у навчальну програму нових цікавих курсів - це те що дало можливість завоювати прихильність батьків та їх стаабільний вибір щодо поступового освоєння усіх навчальних пропозицій!

Школа "Гарант" - це ціла мережа навчальних центрів. Чотири центра діють у місті Вінниця та дають можливість батькам обирати найзручніші територіально та за часом групи. Ще два центра діють у містах Вінницької області: Гайсин та Калинівка і пропонують юним жителям цих міст отримувати глибокі та неординарні знання за місцем проживання, які по якості нічим не відрізняються від занять, які проводяться в навчальних аудиторіях нашого обласного центру.

Школа "Гарант" працює на ринку позашкільних освітніх послуг на підставі  Ліцензії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, яка є безстроковою.

Батьки кожної дитини самостійно вирішують, коли розпочинати її навчання і чи потрібні їй додаткові заняття. Та для того, аби сформувати у дітей серйозне ставлення до власних знань та забезпечити ефективне їх засвоєння, варто приступити до науки якомога раніше!