Вітаємо Вас на сайті Мережі навчальних центрів школи «ГАРАНТ»!

Школа “Гарант” - це новітня ексклюзивна школа, аналогів якій немає у м. Вінниці та Вінницькій області!

Тільки у нас навчання школярів інформаційним технологіям, англійської та польської мовам, відбувається з використанням найсучаснішої комп’ютерної техніки, інтерактивних мультимедійних комплексів та спеціального ліцензійного програмного забезпечення, що розроблене спеціально під іноземні підручники. Найсучасніше технічне обладнання використовується у нас і для проведення занять з дошколяриками та занять з Ментальної арифметики.

Крім того, в навчальних аудиторіях наших навчальних центрів учні мають унікальну можливість переглядати фільми іноземними мовами в 3D-зображенні, а також удосконалювати мову в англо-розвиваючих Таборах під час літніх та зимових канікул!

Працює Школа "Гарант" на ринку позашкільних освітніх послуг на підставі Ліцензії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, яка на даний момент є безстроковою.

Кожна сім'я сама вирішує, коли і як привчати свою дитину до комп’ютера та як, і на скільки грунтовно оволодіти іноземними мовами. Але, для того щоб знання були серйозними та якісними, навчання варто розпочинати якомога раніше.

До навчання ми запрошуємо усіх бажаючих, як дорослих, так і дітей, починаючи з 5-ти річного віку!

Зовсім юним новачкам, що вирішать оволодіти напрямком "Інформаційні технології" ми розкажемо про будову комп’ютера, навчимо як працювати з ним на «ти» і користуватися його необмеженими можливостями. А тим, хто вже розібрався з азами, ми допоможемо навчитися обробляти та створювати векторні та растрові зображення, створювати сайти й анімаційні фільми, готувати макети друкованої продукції, моделювати тривимірні зображення, обробляти музичні та відеофайли, створювати інтер'єри, програмувати.

Повний перелік комп'ютерних програм, що включає напрямок "Комп'ютерні технології" знаходиться в розділі "Інформатика". Тут можна детально ознайомитися зі змістом кожної та побачити, наскільки грунтовною є навчальна програма нашої школи.

Школярів, які вирішать навчатися на напрямках "Англійська мова" та "Польська мова", (розділ "Іноземні мови"), ми, використовуючи найсучасніше комп'ютерне та мультимедійне обладнання, поведемо цікавим світом навчальних тем, що охоплюють 4 рівнІ володіння іноземними мовами: англійською та польською.

Для малюків до 5-ти річного віку ми пропонує заняття для всебічного рзвитку дитини, а діткам 5-6 річного віку підготовку з нашою допомогою до школи (розділі "Підготовка до школи").

Неймовірно цікавий курс "Ментальна арифметика" пропонується до вивчення в наших навчальних центрах з листопада 2015 року, але за цей термін він став найулюбленішим курсом для дітей та їх батьків, бо робить з звичайних учнів справжніх унікумів-вундеркіндів!

Розділ "Цікавинки" - це все те цікаве, що може сподобатися нашим дітям та пов'язане з творчістю та відпочинком, а отже, напрямок "Творча студія" покликаний розвинути творчі здібності у наших школярів та підготувати їх до освоєння комп'ютерних програм, що пов'язані з дизайном та архітектурою. Англо-розвиваючі табори нашої школи подарують дітям неймовірні враження та емоції під час літніх та зимових канікул (розділ "Англо-розвиваючі табори"). 3D кінотеатр - це те, чим ми іноді тішимо наших учнів, та паралельно вчимо їх вслуховуватися в іноземні мови, передивляючись 3D зображення на екрані!

Сподіваємося, що кожен, хто завітав на наш сайт знайде на ньому відповідь на питання:

«А чому ж саме у Школу «Гарант» мені вже сьогодні варто записатися на навчання?!»