Вітаємо Вас на сайті Мережі навчальних центрів школи «ГАРАНТ»!

Школа “Гарант” - це новітня ексклюзивна високотехнічна школа, яка не має аналогів у м. Вінниця та Вінницькій області!
Саме тут діти, починаючи від 4,5-рочків, мають змогу навчатися за цікавими та дуже потрібними для їхнього майбутнього напрямками:

• англійська мова з використанням інтерактивних технологій;
  • польська мова;
  • ментальна арифметика (Соробан) - унікальна методика усного рахунку для розвитку геніальних зідбності дітей 5-16 років;
  • інформаційні технології (близько 20-ти комп'ютерних програм за вибором учнів);
  • азбука для тих, хто ще не знає букв, але хоче навчитися читати;
  • читання за 16 занять, де діти читають одразу словами, а не по складах;
  • техніка читання для тих, хто хоче пришвидшити темп читання до 80 слів/хв.
  • підготовка до школи (з англійською мовою);
  • ліберика для тих, хто хоче навчитися читати зі швидкістю більше 500 слів/хв.;
  • меморика для тих, хто хоче навчитися швидко запам'ятовувати великі масиви інформації);
  • каліграфія (для тих, кому на все життя потрібен чудовий почерк);
  • табличка множення для тих, хто хоче її вивчити за 2 місяці не "зазубрюючи", а розуміючи).

Застосування інтерактивних методів навчання, використання сучасної комп’ютерної техніки, мультимедійних комплексів та спеціального ліцензійного програмного забезпечення сприяють проведенню ефективних занять та пробудженню в учнів інтересу до навчання саме у Школі "Гарант".

Навчальні аудиторії школи обладнані найсучаснішою технікою, яка дає можливість учням переглядати фільми та мультфільми іноземними мовами навіть у 3D-зображенні!

Щорічні літні та зимові англомовні табори, якісна робота колективу, постійний пошук та введення у навчальну програму нових цікавих курсів - це те що дало можливість завоювати прихильність батьків та їх стаабільний вибір щодо поступового освоєння усіх навчальних пропозицій!

Школа "Гарант" - це ціла мережа навчальних центрів. Сім навчальних центрів діють у місті Вінниця та дають можливість батькам обирати найзручніші територіально та за часом групи. Ще два центра діють у містах Вінницької області: Гайсині та Калинівці і пропонують юним жителям цих міст отримувати глибокі та неординарні знання за місцем проживання, які по якості нічим не відрізняються від занять, які проводяться в навчальних аудиторіях нашого обласного центру.

Школа "Гарант" працює на ринку позашкільних освітніх послуг на підставі  Ліцензії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, яка є безстроковою.

Батьки кожної дитини самостійно вирішують, коли розпочинати її навчання і чи потрібні їй додаткові заняття. Та для того, аби сформувати у дітей серйозне ставлення до власних знань та забезпечити ефективне їх засвоєння, варто приступити до науки якомога раніше!