Питання-Відповіді

1 Де проходять заняття?

Заняття для учнів м. Вінниці проходять в нашому навчальному центрі по вул. Келецькій 126 А. Учні навчальних закладів області займаються в післяурочний час у комп’ютерних класах, чи класах англійської мови шкіл, в яких створені наші Консультаційні Центри. З вересня 2014 р. у м. Жмеринка по вул Одеська, 45, а з листопада у м. Хмільник по вул. 1-Травня 42 відкрилися Навчально-консультаційні центри школи "Гарант". Тепер школярі м. Жмерики та м. Хмільник мають можливість навчатися в позаурочний час в прекрасно обладнаних кабінетах наших Навчально-консультаційних центрів, де занятття відбуваються з викристанням інтерактивних мультимедійних дошок, проекторів та спеціального програмного забезпечення під іноземні підручники. Крім того, для маленьких дошколяриків віком 4- 6 рочків наші Центри пропонують цікаву програму з напрямку "Підготовка до школи".

2 Як проходять заняття?

З кожного напрямку в тиждень проводиться два заняття по 60 хв. кожне. Всі заняття з напрямку "Інформаційні технології" складаються з 2-х частин по 30 хв. (лекція + практична). Заняття з англійської мови та польської мови такого поділу не мають. Навчальний місяць складається з 8-ми занять з кожного напрямку. Протягом навчального року проводиться 72 заняття з кожного напрямку. Заняття проводяться з групами з 8-10 учнів. Мала наповненість груп дозволяє вчителю з великою кважністю підходити до можливостей та потреб кожного члена групи. Програма навчання підбирається для кожної групи окремо, враховуючи рівень знань учнів та їх вік.

3 За якою програмою з напрямку "Інформацйні технології" навчаються учні?

В нашій школі учні навчаються за унікальною навчальною програмою, розробленою нашими вчителями, що мають великий досвід роботи. Вона включає в себе відео уроки та практичні завдання. Виконуючи їх, вже за кілька років наші учні перетворюються на серйозних комп’ютерних спеціалістів.

4 За якою програмою з напрямку "Англійська мова" навчаються учні?

В нашій школі учні навчаються за програмою, що розроблена нашими викладачами на основі методики та підручників Кембриджського та Оксфордського університетів. Вона передбачає використання найсучасніших ком'пютерних технологій та мультимедійних засобів на кожному уроці, що дозволяє навчальний процес зробити яскравим та надзвичайно цікавим.

5 Яким буде розклад занять? Учні займатимуться в післяурочний час?

Заняття відбуваються в післяурочний час. Формування груп та розкладу занять занять відбувається з врахуванням побажань батьків та учнів.

6 Скільки років потрібно навчатися?

Весь навчальний курс, що з напрямку "Інформаційні технології", що з напрямку "Англійська мова" є дуже поглибленим. Для того, щоб не перевантажувати дітей, ми проводимо протягом тижня лише 2 заняття та не задаємо домашніх завдань з напрямку "Інформаційні технології". Для досягнення найкращих результатів на оволодіння кожним напрямком потребується біля 5 років навчання.

7 Чи можна призупинити навчання і не довчитися до кінця?

Це Ваше право. Але буде дуже прикро, якщо однокласники Вашої дитини по закінченню школи зможуть досягнути набагато кращих результатів, ніж Ваша дитина. Тому намагайтеся рухатися в ногу з тими, хто навчатиметься.

8 Чи навчаються діти на канікулах?

На літніх та зимових канікулах діти не навчаються. Навчальни рік закінчується, як правило, на початку червня. За Вашою згодою, і за згодою вчителя та учнів, до 15 червня можуть відпрацьовуватися заняття, які були відмінені, чи не проведені по причині карантинів, різноманітних заходів, що проводяться в школі і через які, іноді, приходиться відміняти наші заняття. Крім того, на зимових та літніх канікулах наша школа пропонує учням відвідати наші англо-розвиваючі табори, які є прекрасною можливістю і англійську мову не призабути, і з комп'ютером більше здружитися! З програмою англо-розвиваючих таборів можна ознайомитися у у розділі "Анло-розвиваючі табори".

9 Які саме програми з напрямку "Інформаційні технології" вивчатимуть діти?

При формуванні груп вчитель атестує дитину і вирішує який напрямок дитина готова сьогодні вивчати. Якщо вона навчатиметься по напрямку «Школа впевненого користувача», то там вона зможе:

• вивчити роботу операційної сиcтеми Windows;
  • глибоко оволодіти роботою з текстовим редактором Word;
  • навчитись працювати зі складними математичними формулами у програмі Excel;
  • створювати презентації у PowerPoint;
  • створювати нескладні сайти у Publisher;
  • розібратись з базами даних Access;
  • вивчити роботу операційної системи Linux;
  • освоїти пакет OpenOffice.

Якщо дитина може зразу розпочати працювати з напрямком «Школа дизайну та монтажу», - там вивчитимуться набагато складніші програми:

• робота з зображеннями у редакторах Photoshop та Corel;
  • відеомонтаж у Movie Maker та Sony Vegas;
  • обробка музичних треків у WaveLab;
  • 3D – моделювання,
  • та багато іншого...

Якщо дитина може розпочати працювати з напрямком «Сайтобудування та програмування», - там вивчаються:

• можливості Flash програмування;
10 Чи видаєте Ви якісь документи?

Так, обов’язково.
Після вивчення кожної програми напрямку "Інформаційні технології" Учням видається Сертифікат. По завершенню всього курсу навчання – у випускному класі – Свідоцтво з переліком всіх вивчених програм.
Після засвоєння матеріалу з англійської мови на рівні вимог володіння мовою (А1, А2, В1,в2) та здачі відповідного тесту, Учням видається Сертифікат. По завершенню всього курсу навчання – Свідоцтво.
Умовою отримання Сертифікатів та Свідоцтв є відсутність фінансової та екзаменаційної заборгованості.