Цікавинки

3D кінотеатр Школи "Гарант"

Наша школа особлива, адже вона обладнана багатьма спеціальними технічними засобами!
Ось наприклад, маємо змогу нашим учням розбавити серйозні уроки переглядами фільмів іноземними мовами в 3D-зображенні. Наші проектори, інтерактивні дошки та спеціальне програмне забезпечення, що встановлене на комп'ютерах, будучи об'єднаними в єдину систему, нічим не поступаються професійному 3D-кінотеатру!
3D-окуляри для перегляду фільмів у нас дуже якісні та дозволяють отримати максимальне задоволення від перегляду.
Фільми та мульфільми англійською, а потім їх обговорення - це те, що дуже подобається нашим учням, як на заняттях, так і в Англо-розвиваючих таборах нашої школи!