Цікавинки

3D-кінотеатр Школи "Гарант"

Особливість Школи «Гарант» у тому, що кожна аудиторія тут обладнана новітніми технічними засобами!
Педагоги мають змогу розбавити серйозні уроки польської та англійської мов переглядами фільмів цими мовами в 3D-відображенні. Проектори, мультимедійні дошки, спеціальне програмне забезпечення та 3D-окуляри  створюють якісне зображення, що не поступається 3D-кінотеатру. Від таких уроків учні отримують задоволення і не менше знань, ніж під час звичайних занять, адже після кожного кіно-сеансу відбувається жваве обговорення сюжету та проблем кінострічки іноземною мовою.
Покращити англійську учні школи «Гарант» мають змогу в Англо-розвиваючих таборах.