Про літній табір (серпень) 2017 року!

Літні канікули!

Їх з нетерпінням чекають школярі, а вони завжди так швидко пролітають!

Літо для учнів - це можливість відпочити від минулого навчального року, а також час для поповнення сил та відновлення здоров’я. У цей час їхні батьки мають за мету якнайкраще організувати своїм дітям літні канікули. Хтось прямує до моря чи в гори, хтось до бабусі з дідусем, а хтось залишається в місті та намагається організувати відпочинок удома.

На жаль, не в усіх школах діють літні пришкільні табори, та й не всі діти мають змогу потрапити до них, адже кількість учнів там зазвичай обмежена, і відвідувати їх вони мають змогу лише на початку літа.

Дехто з батьків приймає рішення відправити дитину до позаміського табору, та не всі наважуються відпустити доньку чи сина далеко від дому.

Для батьків, які хочуть, щоб дитина все ж нікуди не від’їжджала, на базі школи “Гарант” щороку діє англо-розвиваючий табір денного перебування.
Детально продумана авторська програма заходів, які організовують педагоги школи дозволяє дітям насолодитися відпочинком, отримати масу позитивних емоцій, знайти нових друзів, а ще у формі гри отримати нові знання з англійської та польської мов, інформатики та інших цікавих предметів.
Велика кількість заходів, що проводяться в таборі “Гарантик” проводиться англійською та польською мовами. В активному ритмі дня діти і відпочивають, і навчаються одночасно.

До програми входять:

• заняття в творчій студії;
  • розвиваючі уроки з інформатики з використанням сучасних технічних засобів;
  • перегляд фільмів у 3D-відображенні;
  • тренінги з психології (лідерство, комінікації та ін.);
  • заняття з фінансової грамоти;
  • заняття з учителем початкової школи за програмою “Скоро в школу” для молодших школярів (серпневий табір);
  • заняття за програмою з англійської мови з використанням інтерактивних методів навчання та спеціального програмного забезпечення для підручників Кембриджу та Оксфорду;
  • захоплюючі заняття з польської мови за спеціальною авторською програмою;
  • походи до лісу з можливістю навчитись ставити намети, використовувати спальні мішки, розводити вогнище;
  • відвідування музеїв;
  •  захоплюючі екскурсії містом;
  • спортивні змагання та естафети, ігри у футбол, баскетбол, волейбол, майстер-класи від професіоналів з тхеквондо і танців;
  • майстер-клас із флористики;
  • практикуми з напрямку "Моя майбутня професія";
  • уроки з курсу "Школа Леді та Джентельменів";
  • ... та багато інших цікавинок.

Здоровий дух, теплу атмосферу, комфорт і найголовніше - безпеку дітям забезпечують наші вчителі та їх помічники. Під час перебування в таборі “Гарантик” діти з зацікавленням спілкуються з молодими педагогами, стають друзями з ними. Аудиторії школи обладнані кондиціонерами, тому перебування дітлахів у таборі в спекотний літній час є комфортним.

Отже, скористайтеся цією можливістю та зарезервуйте місце своїй дитині у «Гарантику», адже цей період може стати найяскравішим періодом літа для ваших доньок та синів.
А ось тут відео-ряд про наш червневий літній табір 2017

Дізнавайтесь більше про табір за телефонами, що вказані на головній сторінці сайту.