Про літній табір (серпень) 2017 року!

Літні канікули....

Це їх з нетерпінням чекають школярі - це вони мають властивість дуже швидко закінчуватися!
Оскільки літо для дитини - це можливість розрядити накопичену за рік напруженість, а також час для поповнення сил та відновлення здоров’я - кожен батько та кожна мама мають за мету якнайкраще організувати літні канікули своєї дитини. Тому хтось прямує до моря, чи в гори, хтось до бабусі та дідуся, а хтось залишається в місті, та тут намагається організувати відпочинок.

Якщо міській дитині вистачило місця в пришкільному таборі ЗОШ, в якій навчається дитини - це великий плюс, адже в цей період дитина перебуває в школі під наглядом вчителів і для неї проводяться різні заходи! Але такі табори є не при всіх школах, а якщо є, то охопили вони лише по 5 учнів з кожного класу, та ще й проводяться вони лише в червні місяці!

Дехто з батьків приймає рішення про перебування дитини в позаміському таборі. Мабуть колись в дитинстві батьки самі відпочивали у таких таборах, тому не мають страху відпустити своє чадо далеко від дому.

Для тих батьків, хто все ж таки хоче, щоб дитина нікуди не від’їжджала - на базі Школи “Гарант” організований англо-розвиваючий табір денного перебування.
Детально продумана авторська програма заходів, які організовують вчителі ПКШ “Гарант” дозволяє дітям і супер відпочити, і отримати масу позитивних емоцій, і здобути нових друзів, і, крім того, у формі гри отримати нові знання з англійської мови, польської мови, інформатики та інших цікавих предметів!
Велика кількість заходів, що проводяться в таборі “Гарантик” супроводжуються англійською та польською мовами. В активному ритмі дня діти, самі того не помічаючи, і відпочивають і навчаються одночасно!!!

Програма включає:

• заняття в творчій студії;
  • розвиваючі уроки з інформатики, з використанням сучасних ноутбуків;
  • перегляд фільмів у 3D зображенні у 3D кінотеатрі школи "Гарант";
  • тренінги з психології (лідерство, комінікації та ін.);
  • заняття з фінансової грамоти;
  • заняття з вчителем початкової школи за програмою “Скоро в школу” для молодших школярів (серпневий табір);
  • заняття за програмою з англійської мови з використанням інтерактивної мультимедійної дошки з спеціальним програмним забезпеченням під підручники Кембріджу та Оксфорду;
  • захоплюючі заняття з польської мови за спеціальною інтерактивною програмою;
  • походи до лісу, з можливістю навчитись розбивати палатки, використовувати спальні мішки, розводити вогнище;
  • відвідування музеїв, з захоплюючими, повними емоцій, екскурсіями по місту;
  • спортивні змагання та естафети, ігри у футбол, баскетбол, волейбол, майстер-класи від професіоналів з тхеквондо і танців;
  • майстер-клас із флористики;
  • практикуми з напрямку "Моя майбутня Професія";
  • найцікавіші уроки з курсу "Школа Леді та Джентельменів";
  • ... та багато інших цікавинок.

Здоровий дух, теплу атмосферу, комфорт і саме головне - безпеку дітям забезпечують наші вчителі та їх помічники. Молодий колектив дуже цікавий дітям і наші вчителі стають просто друзями для учнів під час їх перебування в таборі “Гарантик”. Обладнанні кондиціонерами аудиторії забезпечать комфортні аудиторні заняття!

Перебування в нашому таборі може стати для Вашої дитини найяскравішим періодом літа!!!
Отже, скористайтеся цією можливістю та зарезервуйте місце своїй дитині у наших групах!
А ось тут відео-ряд про наш червневий літній табір 2017!

Дізнавайтесь більше про наш табір та телефонуйте нам з 01.08.2017р. з 10:00 до 19:00 для отримання відповідей на Ваші запитання!