Про зимовий англо-розвиваючий табір

Зимові канікули...

Для тих, хто хоче отримати заряд позитивних емоцій під час зимових канікул, на базі Професійної комп’ютерної школи “Гарант” щороку діє зимовий англо-розвиваючий табір денного перебування.

За своєю програмою він подібний до літнього, відрізняється лише заходами, що пов'язані з погодніми умовами.

Детально продумана авторська програма подій, які організовують вчителі школи “Гарант” дозволяє дітям відпочити, отримати море позитивних емоцій і здобути нових друзів. Окрім того, у формі гри учасники табору отримують нові знання з англійської та польської мови, інформатики та інших цікавих предметів.
Велика кількість заходів у таборі “Гарантик” проводиться англійською та польською мовами. В активному ритмі дня діти і відпочивають, і навчаються одночасно.

До програми входять:

• заняття у творчій студії;
  • розвиваючі уроки з інформатики з використанням сучасних технічних засобів;
  • перегляд фільмів у 3D-відображенні;
  • тренінги з психології;
  • заняття з англійської мови з використанням інтерактивних методів та спеціального програмного забезпечення для підручників Кембриджу та Оксфорду;
  • захоплюючі заняття з польської мови за авторською програмою;
  • відвідування музеїв;
  • спортивні змагання та естафети, ігри у футбол, баскетбол, волейбол, майстер-класи від професіоналів з тхеквондо і танців.

Здоровий дух, теплу атмосферу, комфорт і найголовніше - безпеку дітям забезпечують наші вчителі та їх помічники. Юним учасникам табору цікаво спілкуватися з молодими педагогами, і під час відпочинку вони стають друзями.
На сторінці у VK Професійної комп’ютерної школи “Гарант” https://vk.com/garant_school можна переглянути максимальну кількість фото з наших таборів, а також альбоми в нашій фотогалереї.