Про зимовий англо-розвиваючий табір

Зимові канікули...

Для тих, хто хоче отримати заряд позитивних емоцій під час зимових канікул, Школа “Гарант” щороку організовує зимовий англо-розвиваючий табір.

За своєю програмою він подібний до літнього, відрізняється лише заходами, що пов'язані з погодніми умовами.

Детально продумана авторська програма подій, які організовують вчителі Школи “Гарант”, дозволяє дітям відпочити, отримати море позитивних емоцій і здобути нових друзів. Окрім того, у формі гри учасники табору отримують нові знання з англійської та польської мови, інформатики, ментальної арифметики та інших цікавих предметів.
Велика кількість заходів у таборі проводиться англійською та польською мовами. В активному ритмі дня діти і відпочивають, і навчаються одночасно.

Здоровий дух, теплу атмосферу, комфорт і, найголовніше, безпеку дітям забезпечують наші креативні вчителі та їх помічники. Юним учасникам табору цікаво спілкуватися з молодими педагогами, і під час відпочинку вони стають друзями.

У м. Вінниці табір працює з 09:00 до 18:00

У філіях Школи "Гарант", що діють у м. Гайсин та у м. Козятин табори працюють з 09:00 до 14:00. (дати почтатку таборів та їх закінчення можна дізнатися в тел. режимі, обравши потрібний центр в потрібному місті в розділі Контакти).

В альбомах нашого сайту у фотогалереї можна переглянути фото про неймовірні враження  учнів у наших чудових таборах, або переглянувши відео про наш зимовий табір 2018р.