Англо-розвиваючі табори - це щось неймовірне!

Літні та зимові канікули - прекрасна пора для відпочинку школярів. Але, якщо діти бажають провести канікули з користю та отримати масу позитивних відпочинкових вражень не полишаючи рідне місто, Професійна комп’ютерна школа “Гарант” пропонує відвідати літні та зимові англо-розвиваючі табори протягом січня, червня та серпня!

Відпочинок та розвиток протягом літніх та зимових місяців пропонуємо здійснити учням за унікальною авторською програмою активного відпочинку з елементами англійської мови!

Кожний день перебування учнів в наших анло-розвиваючих таборах є унікальним та детально продуманим нашими методистами та вчителями.

День Лісу та Парку включає: похід у ліс чи парк, під час якого діти навчаються розкладати намет, розпалювати багаття, а також проводяться різноманітні ігри, естафети та пікніки на природі - і все це з елементами англійської мови!

День Спорту та Здоров’я включає: ігри у футбол, волейбол, баскетбол, естафети на спортмайданчиках  та у спортзалах, майстер-класи з танців і тхеквондо, поїздки пароплавом по Південному Бугу, музичні розминки, ігри на увагу, силу та швидкість - і все це з елементами англійської мови!

День Культури включає: екскурсії в різні музеї нашого міста такі, як: Музей гончарного мистецтва, Краєзнавчий музей,  Художній музей та ін., а також екскурсію на фабрику Рошен, перегляд фільмів та мультфільмів  у 3-D-кінотеатрі нашої школи  англійською мовою!

День Офісу включає: розвиваючі комп’ютерні ігри англійською мовою, вірші, казки, конкурси, гру  “Поле Чудес” з англійськими словами, Караоке англійською мовою, різноманітні інші ігри, тести і т.п.

Тематичний День на одну з тем: День Хлопчиків та Дівчаток, День Сюрпризів, День Фінансової грамоти, День Журналістів, День Пригод, День Гумору, День Дружби - і все це з елементами англійської мови!

Окрім того, кожний день передбачає: заняття з англійської мови та польської мови, де використовується інтерактивне обладнання, творчості, де учні малюють, ліплять, працюють з природними матеріалами та тканиною, або заняття з Інформатики, де учні знайомляться з елементами обробки фото та відео та ін.

Також, ми пропонуємо зустрічі з психологом, тренером з одного із серйозних видів спорту, майстер-класи з танців та флористики, економічні ігри та майтер-класи по розкладанню палаток та спальних мішків, кулінарії та ін.!

+ ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ШКОЛИ "ГАРАНТ" - елементи напрямку "МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА", що розвиває праву півкулю головного мозку, завдяки якій діти стають справжніми вундеркіндами!

На заняттях в аудиторіях обов’язково використовуються інтерактивні мультимедійні дошки.

Терміни та тривалість таборів у січні, червні та серпні залежать від побажань учнів та їх батьків.

Серпневий заїзд трохи більше спрямований на підготовку учнів до школи. Програма містить деякі теми зі шкільної англійської мови, української мови та математики. Але все це в цікавій ігровій формі з різноманітною кількістю розважальних заходів!

Групи складаються лише з 10-12 чоловік. Тому, якщо батьки бажають, щоб канікули для дитини пройшли емоційно, позитивно насичено і з користю, пропонуємо не зволікати, а якомога швидше зареєструвати дитину в одну з груп нашого Англо-розвиваючого табору!