Англо-розвиваючі табори - це щось неймовірне!

Літні та зимові канікули - прекрасна пора для відпочинку школярів. Але, якщо діти бажають провести канікули з користю та отримати масу позитивних вражень, не полишаючи рідного міста, професійна комп’ютерна школа “Гарант” пропонує відвідати літні та зимові англо-розвиваючі табори у січні, червні та серпні!

Відпочинок та розвиток протягом літніх та зимових канікул у школі здійснюється за унікальною авторською програмою з елементами англійської мови!

Кожний день перебування учнів в анло-розвиваючих таборах школи «Гарант»є унікальним та детально продуманим методистами та вчителями.

День Лісу та Парку: похід у ліс чи парк, під час якого діти навчаються ставити намет, розпалювати багаття, а також проводяться різноманітні ігри, естафети та пікніки на природі.

День Спорту та Здоров’я: ігри у футбол, волейбол, баскетбол, естафети на спортивних майданчиках  та у спортзалах, майстер-класи з танців і тхеквондо, прогулянки пароплавом по Південному Бугу, музичні розминки, ігри на увагу, силу та швидкість.

День Культури: екскурсії в Музей гончарного мистецтва, Краєзнавчий,  Художній та інші музеї, а також екскурсію на фабрику Рошен, перегляд фільмів та мультфільмів  у 3D-кінотеатрі нашої школи  англійською мовою!

День Офісу: розвиваючі комп’ютерні ігри англійською мовою, вірші, казки, конкурси, гра  “Поле Чудес” , караоке, різноманітні ігри, тести;

Тематичний День на одну з тем: День Хлопчиків та Дівчаток, День Сюрпризів, День Фінансової грамоти, День Журналістів, День Пригод, День Гумору, День Дружби.

Усі події з елементами англійської мови.

Окрім того, кожен день передбачає: заняття з англійської та польської мов з використанням новітнього обладнання, уроки творчості, де учні замаються малюванням, ліпленням, працюють з природними матеріалами та тканиною, або заняття з інформатики, де діти ознайомлюються з елементами обробки фото та відео.

Також, у таборі проводяться зустрічі з психологом, тренерами з різноманітних видів спорту, майстер-класи з танців, флористики та кулінарії, економічні ігри та вдосконалення вмінь з розкладання наметів та спальних мішків.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ШКОЛИ "ГАРАНТ" - елементи напрямку "МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА", що впливає на розвиток обох півкуль головного мозку одразу, допомагаючи дітям ставати успішними.

Кожна аудиторія обладнана мультимедійною дошкою, яка пробуджує в учнів інтерес до занять.

Термін перебування учнів у таборі залежить від побажань як учнів, так і їхніх батьків.

Серпневий заїзд спрямований на підготовку дітей до школи. Програма містить деякі теми зі шкільної програми з англійської, української мови та математики. Заняття з підготовки проходять у цікавій ігровій формі з різноманітною кількістю розважальних заходів.

Групи складаються з 10-12 осіб. Тому, якщо батьки бажають, щоб канікули для дитини пройшли емоційно, позитивно, насичено і з користю, пропонуємо не зволікати, а якомога швидше зареєструвати її до Англо-розвиваючого табору!