Інтерактивна дошка

"Omnia fluunt, omnia mutantur - все тече, все змінюється!" - свідчать слова давньогрецького філософа Геракліта.

Змінюються не тільки методи навчання, але й технічні засоби навчання і тільки в кращу сторону!

Так в ПКШ “Гарант”, поряд з класичною маркерною шкільною дошкою використовується інноваційна мультимедійна інтерактивна дошка. Інтерактивна дошка - це засіб навчання останнього покоління, яке виводить процес навчання іноземної мови та комп’ютерних програм на якісно новий рівень.

На заняттях, як з англійської мови, так і з комп’ютерних технологій учні вже з перших занять відчувають як легко і невимушено запам’ятовується новий матеріал, адже, він підкріплюється візуальною інформацією і зоровою стимуляцією.

Інтерактивна дошка - це першокласний інструмент, без якого неможливо обійтися в процесі навчання для досягнення бажаного результату. Застосування інтерактивної дошки на заняттях забезпечує більше наочності, значно підвищує ефективність занять, залучає учнів у навчальний процес і підтримує інтерес до матеріалу кожну хвилину заняття.

Інтерактивна дошка оснащена цілою системою інструментів, адже дозволяє: управляти всіма додатками одним дотиком, писати і малювати на ній електронними чорнилом, зберігати всі зроблені записи. Тактильне управління, що є особливістю роботи з інтерактивною дошкою, допомагає реалізовувати різні стилі навчання. Заняття з інтерактивною дошкою стають яскравішими і більш насиченими.

Статистика підтверджує, що при використанні в навчальному процесі даної системи економія часу досягає 25-30%, що дозволяє в підсумку підвищити ефективність занять і поліпшити результати учнів. Завдяки наочності та інтерактивності група втягується в активну роботу, загострюється сприйняття, підвищується запам’ятовування матеріалу.

Крім того, до кожного підручника, за яким на заняттях вивчається англійська мова використовується спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого всі завдання підручників оживають під пальцями учнів та вчителя. Це робить урок надзвичайно цікавим та захоплюючим.

В місті Вінниці — це перша школа, яка йде в авангарді передових технологій!

Отож, запрошуємо Вас вивчати англійську мову та комп’ютерні технології у лідерів ринку освітніх послуг!