Ноутбук для кожного учня

Зовсім юним новачкам, що вирішать оволодіти напрямком "Інформаційні технології" ми розкажемо про будову комп’ютера, навчимо як працювати з ним на «ти» і користуватися його необмеженими можливостями.

Тим, хто вже розібрався з азами, ми допоможемо навчитися обробляти та створювати векторні та растрові зображення, створювати сайти і анімаційні фільми, готувати макети друкованої продукції, моделювати тривимірні зображення, обробляти музичні та відеофайли, створювати інтер'єри, програмувати.

Повний список комп'ютерних програм, що включає напрямок "Комп'ютерні технології" знаходиться в розділі «Інформатика». Тут можна детально ознайомитись зі змістом кожної та побачити, наскільки глибокою є навчальна програма нашої школи.

Зовсім юних новачків, що вирішать оволодіти напрямками "Англійська мова" та "Польська мова" ми, використовуючи найсучасніше комп'ютерне та мультимедійне обладнання, поведемо цікавим світом навчальних тем, що охоплюють рівень володіння мовою А1 (початковий).

Трохи старші учні матимуть можливість оволодіти мовними засобами, що відповідають рівням володіння мовою А2 (середній), В1 (достатній), В2 (високий). Розділ сайту "Англійська мова" дає відповіді на запитання, що це за рівні, та якими методами та інструментами ми користуватимемося, щоб цих рівнів досягнули наші учні.

Блок з "Польської мови" поки що знаходиться в стадії розробки. Але незабаром і про цей наш новий напрямок з'явиться інформація"

З березня 2014 р. в нашій школі стартував НОВИЙ НАПРЯМОК "Творча студія комп'ютерної школи "Гарант".

Цей напрямок покликаний розвинути творчі здібності у наших школярів та підготувати їх до освоєння комп'ютерних програм, що пов'язані з дизайном та архітектурою!!!

Сподіваємося, що кожен, хто завітав на наш сайт знайде на ньому відповідь на питання:

«А чому ж саме в Професійну комп’ютерну школу «Гарант» мені вже сьогодні варто записатися на навчання?!»

Телефонуйте нам вже зараз за тел. (0432) 50-77-85 та (067) 440-55-46 і ставайте членом однієї з учнівських груп, що вже крокують цікавими, просторами іншомовних країн та світом інформаційних технологій!