Сертифікати та Свідоцтва

По завершенню вивчення кожного підручника, що відповідає певному рівню володіння мовою та після успішної здачі поточних заліків і підсумкового екзамену, наші учні отримують Сертифікати.

Наявність в учнів Сертифікатів засвідчує успішне оволодіння певним підручником, вказує кількість годин, що були спрямовані на його засвоєння та підсумкову оцінку учня.

По завершенню вивчення кожної комп'ютерної програми та після успішної здачі поточних заліків і підсумкового екзамену, наші учні отримують Сертифікати.

Наявність в учнів Сертифікатів засвідчує успішне оволодіння ними кожною конкретною комп'ютерною програмою.

По завершенню вивчення всіх комп'ютерних програми та після успішної здачі всіх підсумкових екзаменів, наші учні отримують Свідоцтва.
Наявність в учнів Свідоцтв засвідчує успішне оволодіння ними всіма комп'ютерними програмами, які пропонує до вивчення наша школа.