Комп'ютерна школа, школа іноземних мов, ментальної арифметики, підготовки до школи

Методичне забезпечення

Професійна комп'ютерна школа "Гарант" уже багато років плідно працює над методичним забезпеченням кожного курсу, що пропонується до вивчення нашим учням. 

Усі наші курси містять два блоки - теоретичний та практичний, а кожна година занять складається з двох частин - теоретичної та практичної. Методичний комплекс містить значну кількість практичних завдань, а також залікових та екаменаційних робіт з кожного окремого курсу. Усі методичні комплекси скурпульозно розробляють професіонали-методисти нашої школи.

Щороку ми розробляємо і поповнюємо перелік наших курсів новими, адже комп'ютерна галузь дуже динамічна, а ми хочемо, щоб наші учні рухалися в ногу з часом.

Деякі з курсів ми додали відгукнувшись на побажання наших учнів, адже нам важлива думка наших клієнтів та їхнє задоволення нашим комп'ютерним напрямком.

У подальших планах - не зупинятися на досягнутому, а розвивати методичне забезпечення далі, тому, якщо завтра до нашої школи завітає новий учень та поставить завдання розробити методичний комплекс, якого досі немає в нашому переліку, ми із задоволенням розробимо і його!