Методичне забезпечення

Професійна комп'ютерна школа "Гарант" уже багато років плідно працює над методичним забезпеченням кожного курсу, що пропонується до вивчення нашим учням.

Усі наші курси містять два блоки - теоретичний та практичний, а кожна година занять складається з двох частин - теоретичної та практичної. Методичний комплекс містить значну кількість практичних завдань, а також залікових та екаменаційних робіт з кожного окремого курсу. Усі методичні комплекси скурпульозно розробляють професіонали-методисти нашої школи.

Щороку ми розробляємо і поповнюємо перелік наших курсів новими, адже комп'ютерна галузь дуже динамічна, а ми хочемо, щоб наші учні рухалися в ногу з часом.

Деякі з курсів ми додали відгукнувшись на побажання наших учнів, адже нам важлива думка наших клієнтів та їхнє задоволення нашим комп'ютерним напрямком.

У подальших планах - не зупинятися на досягнутому, а розвивати методичне забезпечення далі, тому, якщо завтра до нашої школи завітає новий учень та поставить завдання розробити методичний комплекс, якого досі немає в нашому переліку, ми із задоволенням розробимо і його!