Курси іноземних мов - англійська та польська мови

Якщо когось із школярів чи студентів замучили нудні уроки та незрозумілі завдання з англійської та польської мов, а самі предмети здаються нецікавими і складними, ми змінимо ці стереотипи!

У Професійній комп’ютерній школі “Гарант” вивчати англійську та польську мови цікаво, весело та зовсім неважко!

Відвідуючи наші уроки, достатньо швидко кожен наш учень зможе легко спілкуватися з іноземцями та розуміти їх, читати іноземні журнали, книги, комікси, слухати та розуміти англійські та польські пісні. Мине трохи часу і однокласники та друзі заздритимуть, у хорошому значенні, успіхам наших учнів і на шкільних уроках! А після закінчення школи наші випускники сміливо зможуть продовжувати навчання, вступивши до закордонних університетів, де викладання відбувається англійською, або польською мовами, адже знання та навички з англійської, або польської мови, з нашою допомогою, стануть просто пречудовими!

Професійна комп’ютерна школа «Гарант» пропонує вивчати іноземні мови за абсолютно новими ексклюзивними програмами та методиками. Наші класи обладнані мультимедійними дошками, спеціальними проекторами, а на кожному уроці використовується спеціальне програмне забезпечення до іноземних підручників, за якими ми працюємо!

Усі заняття в ПКШ “Гарант” проходять за комунікативною методикою, основна мета якої - розвиток усного мовлення: наші учні не використовують рідну мову, а розмовляють і сприймають усю інформацію лише іноземною мовою. Кваліфіковані викладачі на уроках допомагають зануритися в атмосферу іншомовного спілкування за допомогою інноваційних інтерактивних технологій.

Відповідно до Європейських стандартів у галузі викладання іноземної мови, навчання в ПКШ “Гарант” має багаторівневу систему: у групі одного рівня навчаються учні, які володіють іноземною мовою на цьому рівні.

Згідно з міжнародним стандартом, існує шість рівнів володіння іноземними мовами. ПКШ “Гарант” пропонує оволодіти першими чотирма: початковий А1 (Elementary), середній А2 (Pre-Intermediate), достатній В1 (Intermediate) та високий В2 (Upper-Intermediate).

Для визначення рівня володіння мовою і зарахування учня на відповідний рівень, необхідно пройти письмове та усне тестування, що в ПКШ “Гарант” здійснюється безкоштовно.

Досягнувши рівня CEFR – Elementary (А1) наші учні можуть розмовляти на загальні теми: розповісти про свою сім’ю, свої звички, поговорити про традиції в інших країнах, розповісти про свої плани на майбутнє, зробити замовлення в ресторані, поділитися враженнями від відпочинку, подорожі. Володіючи знаннями на цьому рівні учні навчаться використовувати основні граматичні конструкції, для чого їм рекомендується читати адаптовану художню літературу і прослуховувати аудіоматеріали, переглядати адаптовані відеофрагменти з субтитрами.

Наступний рівень CEFR – Pre-Intermediate (А2) дасть учням гарне розуміння англійської мови, вміння читати адаптовану літературу, добре знання граматики. Опанувавши цим рівнем наші учні зможуть поговорити про погоду, свій відпочинок, забронювати готель, зробити замовлення в ресторані, розповісти про ту чи іншу ситуацію використовуючи минулий час.

Рівень CEFR – Intermediate (В1) дасть можливість розмовляти на різні теми, висловити свою думку з того чи іншого приводу, давати оцінку подіям у світі та поглиблено ознайомить з “Її Величністю” Граматикою. Учні, що навчаються на цьому рівні можуть читати художню та публіцистичну літературу, прослуховувати аудіоматеріали та переглядати відеофільми іноземною мовою в межах одержаних знань.

Після закінчення рівня CEFR – Upper-Intermediate (В2) учні закріплять набуті граматичні навички, а їхнє володіння іноземною мовою стане практично вільним у різних ситуаціях. Учні зможуть проводити різні дискусії, а значний словниковий запас дозволить читати неадаптовану літературу іноземною мовою.

Окрім того, ми пропонуємо зручний графік навчання, розуміючи, що іноземна мова лише один із багатьох предметів, які доводиться вивчати. Наші вчителі дійсно раді бачити кожного учня у себе на уроках та зацікавлені у тому, щоб заняття були змістовними, різноманітними та веселими.

За допомогою наших інтерактивних технологій ми пояснюємо складні теми граматики так, що кожному нашому учню вони одразу стають зрозумілими та доступними.

У нас однаково комфортно навчатися як початківцям, так і тим, хто вже добре володіє мовою та шукає однодумців, щоб удосконалювати свої знання, адже кожна група ретельно підбирається на основі попередніх тестів.

Приєднуйтесь до нас негайно і дуже швидко кожен відчує, що іноземні мови з ПКШ «Гарант» - це дійсно просто!