Курси іноземних мов - англійська та польська мови

Здавна у дітей склався стереотип, що шкільні уроки нудні й ходити до школи нецікаво. Завдання з іноземних мов незрозумілі, і взагалі вчити їх складно.

Та це не про школу «Гарант»! Тут давно вже зламали рутину і вивчають англійську та польську мови з ентузіазмом. Уроки проходять цікаво, весело і, як виявилося, зовсім нескладно.

Відвідуючи заняття, кожен учень школи швидко навчається спілкуватися іноземними мовами та розуміти їх, читати іноземні журнали, книги, комікси, слухати та розуміти пісні англійською та польською. Їхні успіхи на шкільних уроках викликають заздрощі однокласників, а ставши випускниками школи «Гарант», вони сміливо вступають до закордонних вишів. Знання та навички польської і англійської мов, здобуті в школі «Гарант», їх не підводять! Грамотних українських студентів достойно оцінюють викладачі навчальних закладів за кордоном.

Професійна комп’ютерна школа «Гарант» пропонує вивчати іноземні мови за абсолютно новими ексклюзивними програмами та методиками. Класи тут обладнані мультимедійними дошками та проекторами, а кожен учень має іноземний підручник, матеріали якого підкріплені спеціальним програмним забезпеченням.

Усі заняття проходять за комунікативною методикою, основна мета якої - розвиток усного мовлення.  Учні спілкуються і сприймають інформацію виключно іноземною мовою. Застосовуючи інтерактивні методи навчання та інноваційні технології для кращого засвоєння знань, педагоги школи допомагають учням якнайглибше зануритися в атмосферу іншомовного спілкування та якнайшвидше досягати успіхів у вивченні іноземних мов.

Відповідно до Європейських стандартів у галузі викладання іноземної мови, навчання в школі “Гарант” має багаторівневу систему: у групі одного рівня навчаються учні, які володіють іноземною мовою на цьому рівні.

Згідно з міжнародним стандартом, існує шість рівнів володіння іноземними мовами. “Гарант” пропонує оволодіти першими чотирма: початковий А1 (Elementary), середній А2 (Pre-Intermediate), достатній В1 (Intermediate) та високий В2 (Upper-Intermediate).

Для визначення рівня володіння мовою і зарахування учня на відповідний рівень, необхідно пройти письмове та усне тестування, що здійснюється безкоштовно.

Досягнувши рівня CEFR – Elementary (А1), учні зможуть розмовляти на загальні теми: розповідати про свою сім’ю, звички, обговорювати традиції інших країн та власні плани на майбутнє, робити замовлення в ресторані, ділитися враженнями від відпочинку чи подорожі. Володіючи знаннями на цьому рівні, учні вміють використовувати основні граматичні конструкції. Для подальшого розвитку цього вміння їм рекомендується читати адаптовану художню літературу, прослуховувати аудіоматеріали, переглядати адаптовані відеофрагменти з субтитрами.

Наступний рівень CEFR – Pre-Intermediate (А2) дасть учням достатнє розуміння англійської мови, добре знання граматики  та вміння читати адаптовану літературу. Опанувавши цей рівень, учні зможуть говорити про погоду та відпочинок, забронювати готель, зробити замовлення в ресторані, розповісти про ту чи іншу ситуацію, використовуючи минулий час.

Рівень CEFR – Intermediate (В1) дасть можливість учням розмовляти на різні теми, висловлювати власну думку з того чи іншого приводу, давати оцінку подіям у світі та поглиблено ознайомить з її величністю граматикою. Учні, що навчаються на цьому рівні, зможуть читати художню та публіцистичну літературу, прослуховувати аудіоматеріали та переглядати відеофільми іноземною мовою в межах одержаних знань.

Після закінчення рівня CEFR – Upper-Intermediate (В2) учні закріплять набуті граматичні навички, а їхнє володіння іноземною мовою стане вільним. Вони зможуть проводити різні дискусії, а значний словниковий запас дозволить читати неадаптовану літературу іноземною мовою.

Завжди надзвичайною складністю для учнів є вивчення граматики, запам’ятання та використання 16 граматичних часів. Потенціал учителів школи «Гарант», підкріплений інноваційними методами проведення занять та використанням інтерактивних технологій, дозволяє подати теми граматики доступно та робить їх зрозумілими для учнів.

Окрім того, у школі «Гарант» пропонують зручний графік навчання залежно від розкладу уроків в основній школі.

Педагоги тут зацікавлені, аби заняття були змістовними, різноманітними та веселими і з радістю приймають до класу кожного нового учня.

У школі «Гарант» однаково комфортно навчатися як початківцям, так і тим, хто вже добре володіє мовою та шукає однодумців, аби удосконалювати набуті знання.

Якнайшвидше приєднуйтесь до тих, хто вже вивчив переваги та принади школи «Гарант» і ви  відчуєте, що освоєння іноземних мов - це дійсно просто!