Говорити англійською – круто!

Та перш, ніж говорити, її треба опанувати. Саме на цьому акцентують увагу педагоги іноземної мови Школи «ГАРАНТ». Тут давно вже зламали рутину і вивчають англійську мову по новому з використанням найсучаснішого технічного обладнання.

Навчальні аудиторії обладнані мультимедійними дошками та проекторами, а спеціальне програмне забезпечення під іноземні підручники дають можливість вчителям зробити кожне заняття цікавою подорожжю у світ англійської мови!

Високотехнічний підхід до викладання робить всі без виключення заняття цікавими, веселими та ефективними. Учні їх відвідують з великим ентузіазмом, а дехто з них приходить за пів годин до початку занять та з нетерпінням очікує запрошення вчителя в аудиторію!

Успішно читаючи іноземні журнали, книги та комікси, слухаючи і розуміючи пісні англійською, спілкуючись та пишучи нею вільно та без помилок, наші учні викликають заздрощі у однокласників на шкільних уроках.

Глибокі знання та навички, отримані у Школі «Гарант» стають випускникам школи пропуском до англомовних  закордонних вишів.
Тож, якщо ви помітили у своєї дитини мовний потенціал, звертайтеся до Школи «Гарант». Подбайте про те, аби не загубити його, а розвинути!

Переходьте, також, на наш однострінковий сайт (Landing Page) та дізнайтеся більше: