Аудіоуроки

Професійної комп'ютерної школи «Гарант»!

З розвитком науково-технічного прогресу оволодіння комп'ютерними технологіями та іноземними мовами стає необхідною умовою для успішного існування людини в сучасному суспільстві. Комп'ютери міцно увійшли в наше життя. Сьогодні складно уявити офіс будь-якої компанії без комп'ютера.

Пройде трохи часу і в цих офісах працюватимуть наші діти. Висока кваліфікація з інформаційно-комунікаційних технологій та володіння іноземними мовами стане їм в пригоді, як при вступі та навчанні у Вузах, так і при пошуку високооплачуваної роботи.

Кожна сім'я сама вирішує, коли і як привчати свою дитину до комп’ютера та наскільки глибоко оволодіти іноземними мовами. Але, для того щоб знання були глибокими та якісними, навчання варто розпочинати якомога раніше.

Професійна комп'ютерна школа «Гарант» якраз створена для того, щоб допомогти усім бажаючим розібратися в непростому світі комп’ютерних програм та, використовуючи інтерактивні технології, дати учням глибокі знання з іноземних мов!

Працюємо ми на ринку позашкільних освітніх послуг на підставі Ліцензії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Місія ПКШ «Гарант» – надання якісних освітніх послуг учням шкільного віку з інформаційно-комунікаційних технологій, англійської та польської мов.

ЇЇ виконання забезпечується партнерством з Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації у Програмі підвищення рівня знань населення Вінницької області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

До навчання запрошуємо усіх бажаючих!

Зовсім юним новачкам, що вирішать оволодіти напрямком "Інформаційні технології" ми розкажемо про будову комп’ютера, навчимо як працювати з ним на «ти» і користуватися його необмеженими можливостями.

Тим, хто вже розібрався з азами, ми допоможемо навчитися обробляти та створювати векторні та растрові зображення, створювати сайти і анімаційні фільми, готувати макети друкованої продукції, моделювати тривимірні зображення, обробляти музичні та відеофайли, створювати інтер'єри, програмувати.

Повний список комп'ютерних програм, що включає напрямок "Комп'ютерні технології" знаходиться в розділі «Інформатика». Тут можна детально ознайомитись зі змістом кожної та побачити, наскільки глибокою є навчальна програма нашої школи.

Зовсім юних новачків, що вирішать оволодіти напрямками "Англійська мова" та "Польська мова" ми, використовуючи найсучасніше комп'ютерне та мультимедійне обладнання, поведемо цікавим світом навчальних тем, що охоплюють рівень володіння мовою А1 (початковий).

Трохи старші учні матимуть можливість оволодіти мовними засобами, що відповідають рівням володіння мовою А2 (середній), В1 (достатній), В2 (високий). Розділ сайту "Англійська мова" дає відповіді на запитання, що це за рівні, та якими методами та інструментами ми користуватимемося, щоб цих рівнів досягнули наші учні.

Блок з "Польської мови" поки що знаходиться в стадії розробки. Але незабаром і про цей наш новий напрямок з'явиться інформація"

З березня 2014 р. в нашій школі стартував НОВИЙ НАПРЯМОК "Творча студія комп'ютерної школи "Гарант".

Цей напрямок покликаний розвинути творчі здібності у наших школярів та підготувати їх до освоєння комп'ютерних програм, що пов'язані з дизайном та архітектурою!!!

Сподіваємося, що кожен, хто завітав на наш сайт знайде на ньому відповідь на питання:

«А чому ж саме в Професійну комп’ютерну школу «Гарант» мені вже сьогодні варто записатися на навчання?!»

Телефонуйте нам вже зараз за тел. (0432) 50-77-85 та (067)440-55-46 і ставайте членом однієї з учнівських груп, що вже крокують цікавим , просторами іншомовних коаїн та світом інформаційних технологій!