Підручники для вивчення іноземних мов

Fly High

Автори: Jeanne Perrett, Charlotte Covill

Це чотирирівневий навчально-методичний комплекс для дітей віком від 6-7 до 10 років. Рекомендований для шкіл, які мають 3-4 уроки англійської на тиждень, або спеціалізованих шкіл англійської мови.

• Більш ніж 20 пісень до кожного рівня в підручнику з версією караоке сприяють швидкому вивченню та оновленню словникового запасу;
  • Аудіо CD у книзі для учня, на якому записані історії та пісні, які учні можуть ще раз прослухати вдома;
  • Прописи у підручнику та робочому зошиті готують дітей до розпізнавання та запам’ятовування;
  • Додаткові граматичні завдання та вправи на CD-Rom в ігровій формі допомагають засвоєнню нових слів, виразів та граматичних конструкцій;
  • Книга для вчителя з додатковим ресурсом з іграми, ребусами, кросвордами та роздатковим матеріалом;
  • Значна увага приділяється проектній роботі та фонетиці.
  • Smart junior

Видавництво: MM Publications

Це новий курс для початкової школи, розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів (CEF). Навчальний курс містить 2 рівні (А, В), кожен з яких має шість добре збалансованих модулів.

Smart Junior дозволяє в процесі вивчення англійської мови використовувати різноманітні види діяльності: говоріння, аудіювання, письмові вправи при вивченні граматики, початкове читання та ігрова діяльність разом з постановкою невеличкої п’єси.

До складу першої частини курсу (А) входить ABC-Book,  необхідний для вивчення літер англійського алфавіту.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах.

Interactive Whiteboard CD-ROM містить інтерактивну версію підручника, відповіді до завдань, тексти для прослуховування, а також багато інших інструментів для того, щоб урізноманітнити діяльність на уроках.

Happy Trails

Видавництво: National Geographic Learning

Це  курс призначений для вивчення англійської мови у початковій школі. Складається з 2-х рівнів (A1- A2).

Події підручника відбуваються навколо хлопчика на ім’я Трек та його друзів, і це підтримує інтерес учнів до курсу.
    Підручник ілюстрований фотографіями National Geographic, містить комікси, пісні, що дуже добре запам’ятовуються, ілюстровані завдання, наклейки, короткі таблиці граматичних структур, які відповідають рівню молодших школярів, зручне представлення лексики на початку кожного розділу згідно його тематики.

Підручник містить 12 юнітів, поділених  на 3 уроки. Кожен юніт розпочинається історією Трека, представленою у вигляді коміксу. Вкінці підручника знаходяться п’єси , які можна розіграти з учнями, маски Трека та його друзів та розділи, де описуються свята та їх святкування. Наприкінці кожних 3-х розділів представлені вправи для повторення вивченого матеріалу.
    На відео DVD диску міститься історія Трека, яка в підручнику представлена у вигляді коміксу. На CD-ROM - додаткові інтерактивні завдання.