Мегашвидкочитання

Запорукою успіхів кожної людини є добре розвинута пам'ять та здатність швидко обробляти та засвоювати матеріал. Саме для розвитку цих навиків Школа "Гарант" запускає спеціальний курс "Мегашвидкочитання".

У програмі курсу:
- пришвидшення роботи мозку за допомогою вправ на розвиток дрібної моторики рук;
- розвиваючі динамічні ігри;
- розширення кута зору;
- керування внутрішньою артикуляцією за допомогою ритму;
- «квантовий стрибок» - перехід з горизонтального на вертикальне читання;
- вимірювання початкового і кінцевого результатів швидкості читання та розуміння тексту.

В результаті, наші заняття допоможуть гармонійно розвинути дві півкулі головного мозку, навчать опрацьовувати неймовірно великі об'єми інформації, дадуть можливість швидко запам'ятовувати та аналізувати, а також, значно збільшать швидкість реакції!

До Вашої уваги також відео про досягнення учнів у центрах наших партнерів у м. Івано-Франківську

Франківський школяр, 9-річний Назар Ільків, встановив рекорд - прочитав за хвилину 15 тисяч слів:

Отож, завдяки цій методиці, діти від 9 років та дорослі здатні перевершити свої та наші очікування, адже в методиці відсутні які-небудь обмеження в результатах!
Швидке читання книг може дуже швидко стати для Вас та вашої дитини явною перевагою в роботі, навчанні та навіть в повсякденному житті!
Якщо ви хочете підвищити концентрацію уваги , прискорити розумовий процес, навчити читати швидко, не втрачаючи змісту прочитаного – дійте.
З нас – гарантія, а  з Вас – результат!
Отже, курсу "Мегасшвидкочитання":

• Збільшить швидкість читання «про себе» і покращить техніку читання в голос мінімум в 5 разів!
  • Сформує високий рівень розуміння як із електронних так і паперових   носіїв!
  • Позитивно вплине на розвиток дрібної моторики і вміння керувати своїм тілом для покращення своїх психофізичних можливостей!
  • Покращить дикцію та мовленнєву артикуляції для тренування вміння виступати перед публікою.
  • Збільшить IQ учня за допомогою тестувань, навчання в ігровій формі, мозкових штурмів, лабіринтів, цифрової мозаїки!
  • Дасть можливість полюбити екзамени, заліки і тести, навчатись із задоволенням, знаючи секрети!
  • Закладе мовленнєвий фундамент для вивчення будь-яких іноземних мов!
  • Зніме страх від запитань, тестів, «ЗНО» та екзаменів!
  • Сформує основи лідерських якостей в ранньому віці!
  • Збільшить середній шкільний бал мінімум на 30%!
  • Сформує відповідальності за свої результати в навчанні та житті!

Після проходження курсу 90% наших учнів читають 1 книгу за 1-2 години!!!

Не втрачайте можливості та всього лише за три навчальні місяці гарантуйте собі чи своїй дитині супер ефективність!

Про наші пробні заняття читайте тут