Ліберика (техніка швидкісного читання)

Запорукою успіхів кожної людини є добре розвинута пам'ять та здатність швидко обробляти та засвоювати матеріал. Саме для розвитку цих навиків Школа "Гарант" запускає спеціальний курс "Ліберика" (техніка швидкісного читання).

У програмі курсу:
- пришвидшення роботи мозку за допомогою вправ на розвиток дрібної моторики рук;
- розвиваючі динамічні ігри;
- розширення кута зору;
- керування внутрішньою артикуляцією за допомогою ритму;
- «квантовий стрибок» - перехід з горизонтального на вертикальне читання;
- вимірювання початкового і кінцевого результатів швидкості читання та розуміння тексту.

В результаті, наші заняття допоможуть гармонійно розвинути дві півкулі головного мозку, навчать опрацьовувати неймовірно великі об'єми інформації, дадуть можливість швидко запам'ятовувати та аналізувати, а також, значно збільшать швидкість реакції!

Отож, завдяки цій методиці, діти від віком від 7-ми років здатні перевершити свої та наші очікування, адже в методиці відсутні які-небудь обмеження в результатах!

Швидке читання книг може дуже швидко стати для Вас та вашої дитини явною перевагою в роботі, навчанні та навіть в повсякденному житті!
Якщо ви хочете підвищити концентрацію уваги , прискорити розумовий процес, навчити читати швидко, не втрачаючи змісту прочитаного – дійте.
З нас – гарантія, а  з Вас – результат!

Після проходження курсу 90% наших учнів читають 1 книгу за 1-2 години!!!

Не втрачайте можливості та всього лише за три навчальні місяці гарантуйте своїй дитині супер ефективність!

Детальніше про курс "Ліберика" на сайті наших партнерів Академії розвитку інтелекту "Smartum"