Ментальна арифметика

Методика усного рахунку "Ментальна арифметика" - що це?

Соробан або Абакус являє собою традиційні японські рахівниці, завдяки яким дитина, віком від 5-ти до 16 років, за лічені секунди може додавати, віднімати, множити й ділити цифри без допомоги калькулятора та комп'ютера.

Методика Соробан лежить в основі програми курсу "Ментальна арифметика". Завдяки Ментальній арифметиці розвивається та розширюється інтелектуальний і творчий потенціал дитини.
Педагоги та психологи впевнені, що використання Соробану (АБАКУСУ) стимулює розвиток розумових здібностей дітей, а додавання, віднімання, множення та ділення цифр є інструментом для такого стимулювання.

Методика Соробан використовується більше ніж 2000 років!

Школа "Гарант" в партнерстві з Академією ментальної арифметики "Smartum" з листопала місяця 2015 року пропонує учням м. Вінниці та Вінницької області оволодіти унікальною програмою усного рахунку Соробан.
Більш детально ознайомитися з методикою можна на сайті партнерів http://smartum.com.ua/.

Деякі факти про мозок людини!

Відомо, що людський мозок складається з лівої і правої півкуль. Ліва відповідає за логічне мислення, концентрацію, пам’ять, інтелект, права – за творчість, емоції та інтуїцію. Вчені довели: щоб домогтися успіху необхідно гармонійно розвивати обидві півкулі. Згідно зі статистикою, тільки 5% людей одночасно можуть використовувати і ліву, і праву півкулі. Це легко пояснити тим, що сучасна освіта спрямована переважно на розвиток тільки лівої півкулі.
Методика Соробан дозволяє одночасно розвинути всі навички, які притаманні обом півкулям:

- фантазію;
- пам’ять;
- уяву;
- творчість;
- аналітичне мислення;
- концентрацію уваги;
- інтуїцію;
- образне сприйняття та ін.

Всі ці навички знадобляться дитині не тільки в навчанні, а й у житті.

Що ми пропонуємо!

Навчальний курс "Ментальна арифметика" розрахований приблизно 2-2,5 роки, але перші дивовижні результати можна побачити вже через 3 місяці!
Навчання побудоване на активному використанні дитиною рахівниці Соробану (Абакусу).

Під час роботи на Соробані дитина використовує обидві руки, що сприяє одночасному розвитку обох півкуль головного мозку.

З кожним заняттям прив’язка дитини до рахівниці слабшає, при цьому, стимулюється розвиток уяви. І вже через кілька занять дитина може додавати та віднімати, а в майбутньому, множити та ділити цифри в умі, уявляючи перед собою рахівницю і подумки здійснюючи рухи руками по уявних кісточках.

Через деякий час регулярних тренувань, дитина досягає приголомшливого результату в математичній галузі (додає, віднімає, множить, ділить з неймовірною швидкістю, без допомоги технічних засобів!!!), але що особливо важливо - покращення помітне у засвоєнні всіх шкільних предметів!

Школа "Гарант" проводить набір в групи дітей від 5 до 16 років. Саме в цьому віці освоєння методики Соробан є найбільш ефективною, при цьому:

- заняття проводяться у формі розвиваючих ігор з використанням рахівниць Соробан;
- використовуються спеціально розроблені програми навчання (з врахуванням рівня розвитку дітей);
- групи діляться по віку та формуються з врахуванням побажань щодо розкладу по 8-10 чоловік в одній групі, з тим, щоб кожен учень отримав максимум уваги;
- заняття проходять в обладнаних сучасними технічними засобами аудиторіях школи "Гарант" 1 раз на тиждень по 2 години підряд (по 45 хв. кожне);
- всі необхідні матеріали та підручники входять у вартість місячного абонементу;
- учням відкривається персональний онлайн-доступ до програми для тренувань вдома;
- всі викладачі-тренери пройшли спеціальне навчання та мають про це необхідні сертифікати.

Приємно, що учні Академії ментальної арифметики "Smartum" є такими талановитими, що з легкістю дивують своїми навиками, набутими в курсі "Ментальна Арифметика", навіть суддів програми "Україна має талант":