Ментальна арифметика

Методика усного рахунку "Ментальна арифметика" - що це?

Соробан або Абакус - це традиційна японська рахівниця. З її допомогою за лічені секунди можна здійснювати будь-які розрахунки. Навіть діти 5-ти років можуть навчитися швидко додавати, віднімати, множити й ділити на Абакусі без допомоги калькулятора та комп'ютера.

Методика Соробан лежить в основі програми курсу "Ментальна арифметика". Це курс, завдяки якому розвивається інтелектуальний і творчий потенціал дитини.
Педагоги та психологи впевнені, що використання Соробану стимулює розвиток розумових здібностей учнів, а додавання, віднімання, множення та ділення чисел є інструментом для такого стимулювання.

У світі методика Соробан використовується вже більше, ніж 2000 років!

Школа "Гарант" у партнерстві з Академією ментальної арифметики "Smartum" пропонує учням Вінниці та Вінницької області оволодіти унікальною технологією усного рахунку Соробан.
Більш детально ознайомитися з методикою можна на сайті партнерів http://smartum.com.ua/.

Деякі факти про діяльність головного мозку людини!

Людський мозок складається з лівої і правої півкуль. Ліва відповідає за логічне мислення, концентрацію, пам’ять, інтелект, права – за творчість, емоції та інтуїцію. Вчені довели: щоб домогтися успіху, необхідно гармонійно розвивати обидві півкулі. Згідно зі статистикою, тільки 5% людей одночасно можуть використовувати і ліву, і праву півкулі. Це пояснюється тим, що сучасна освіта спрямована переважно на розвиток тільки лівої півкулі.
Методика Соробан дозволяє одночасно розвинути навички, які притаманні обом півкулям:

- фантазію;
- пам’ять;
- уяву;
- творчість;
- аналітичне мислення;
- концентрацію уваги;
- інтуїцію;
- образне сприйняття.

Всі вони знадобляться дитині не тільки в навчанні, а й у житті.

Що пропонує школа «Гарант» з напрямку «Ментальна арифметика»?

Навчальний курс "Ментальна арифметика" розрахований приблизно на 2-2,5 роки, але перші дивовижні результати можна побачити вже через 3 місяці!
Навчання побудоване на активному використанні учнями рахівниці Соробан або Абакус.

Під час роботи з нею дитина використовує обидві руки, що сприяє одночасному розвитку обох півкуль головного мозку.

З кожним заняттям прив’язаність учня до рахівниці слабшає, а розвиток уяви стимулюється. Вже через кілька занять він може додавати та віднімати подумки, уявляючи перед собою рахівницю і здійснюючи рухи руками по уявних кісточках. У майбутньому до цих умінь додається ще множення і ділення.

Через деякий час за умови регулярних тренувань дитина досягає приголомшливого результату в математичній галузі. Вона додає, віднімає, множить і ділить з неймовірною швидкістю, без допомоги технічних засобів. А побічний ефект – успіх приходить не лише у сфері усного розрахунку, а й  у засвоєнні інших шкільних предметів!

Школа "Гарант" проводить набір у групи дітей віком від 5 до 16 років. Саме в цьому віці освоєння методики Соробан є найбільш ефективним.

Заняття проходять у формі розвивальних ігор з використанням японських рахівниць. Педагоги використовують спеціальні програми навчання, розроблені з урахуванням рівня розвитку дітей. Групи формуються за віком та залежно від побажань щодо розкладу. Кожна група складається з 8-10 осіб, що дозволяє вчителям приділити максимум уваги кожному учневі. Аудиторії школи «Гарант» обладнані сучасними технічними засобами навчання. Заняття відбуваються один раз на тиждень по дві години підряд. Усі необхідні матеріали та підручники входять у вартість місячного абонементу. Учні отримують персональний доступ до програми для тренувань удома. Усі викладачі-тренери проходять спеціальне навчання та мають необхідні сертифікати.

Учні Академії ментальної арифметики "Smartum" настільки талановиті, що з легкістю дивують своїми навичками ментальної арифметики" навіть суддів програми "Україна має талант".