• Партнери
  • Набір учнів на унікальні спец.курси "Азбука+Читання", "Читання за 16 занять" та "Техніка читання"

Новини

5 Травень 2018

На дворі травень, а батьтки малючків 4,5-6-ти рочків просять організувати травнево-літнє навчання з наших спец.курсів: "Азбука+Читання", "Читання за 16 занять" та "Техніки читання", адже у їхньому житті поки що не було навчання, тому й поки що немає канікул і від чого відпочивати cheeky
Приємно бути першою школою в житті цих крихіток, тим більше, що ми впевненні, що можемо сформувати у них найкращі враження про сам процес навчання, а нашими спец.курсами дати їм дійсно гарні знання!

Детально про спец.курси "Азбука+Читання", "Читання за 16 занять" та "Техніка читання" тут

Запис на курси тут