Новини

Набір учнів на унікальний курс "ЧИТАННЯ"
14 Березень 2017

Шановні батьки!

У Школі "ГАРАНТ" постійно здійснюється набір у групи унікального курсу для Ваших діточок, що можуть значно покращити їх вхід у серйозне життя школяра!

Якщо Вашій дитині 5-8 рочків - в нас для неї є ще кілька вільних місць у групах: 

ЧИТАННЯ (де діти читають одразу словами, а не по складах!)

Дозвольте нам замість Вас вирішити ці важливі для кожної дитини і батьків питання!

Курс "Читання" є унікальним і він повністю відрізняється від шкільної методики, адже наші учні вже з перших уроків читають цілими словами, а не по складах, як це навчає класична школа!!!

Методика є іноземною, але вона адаптована під українську мову. Єдина вимога від учнів, що розпочинають таке навчання - це знання українського алфавіту в розкиданому варіанті.

Наші учні в ігровій формі пропрацьовують цікаві завдання, та:
- починають читати перші слова вже на другому-третьому занятті;
- після закінчення курсу (2 місяці навчання) ті, що зовсім не вміли читати - читають зразу цілими словами, а ті що трішки читали - подвоюють свій темп читання;
- чітко розуміють основні закони з'єднання букв між собою;
- читають цілі прості тексти, які не розділені на склади!

Заняття відбуваються два рази на тиждень по 60 хв. Учні отримують в користування робочий Зошит-підручник, в якому вони працюють в класі, а вдома виконують невеличкі та цікаві домашні завдання.

Наша система читання ніяк не суперечить шкільній системі, а є просто альтернативною шкільній. Як Ви знаєте, в шкільній системі діти спочатку вивчають букви, далі об’єднують їх в склади, а потім їм дуже важко ці склади об’єднати в слова. І часто ми бачимо і чуємо, що по складах дитина читає, але ціле слово скласти не може, тому й змісту прочитаного не розуміє! А за нашою системою діти починають читати зразу цілими словами, бо ми їх знайомими на наших заняттях з певними секретами та прийоми!
Наша з Вами головна мета - щоб дитина навчилася гарно та швидко читати, а наша методика це забезпечить на 100%.


Питання, які часто задають батьки та відповіді на них:


Питання: 
А що ж тоді моя дитина робитиме на заняттях по читанню у школі, коли вчитель буде навчати мою дитину читати по складах?

Відповідь:
Ваша дитина, вже вміючи читати слова, зрозуміє, що виявляється слова складаються зі складів!!! Але для Вашої дитини це буде просто додаткова інформація, яка вже ніякої ролі не відіграє! Адже в цей момент Ваша дитина читатиме в класі краще за всіх - а це перший та найважливіший крок до успішного навчання з усіх предметів!


Питання: 
А якщо ми вже вміємо читати по складах - чи не зашкодить Ваша методика моїй дитині, тобто чи вона потім не забуде те, що вже знає?

Відповідь:
Наша з Вами мета - щоб дитина навчилася гарно та швидко читати, а наша методика це забезпечить на 100%. Вона не нашкодить, вона просто дасть розуміння, що читати можна навчитися іншим, більш легшим шляхом, а потреба у тому складному шляху, який викладає класична школа - просто відпаде!  От питання до Вас, чи Ви зараз, читаючи, звертаєте увагу на те, що слова складаються з цілої купи складів? Але ж воно так є! Правда Вам це не важливо, бо Ви просто читаєте і сприймаєте інформацію?! Так і наша дитина, навчившись читати словами, буде її просто сприймати та обробляти. А те, що в словах є склади - і їй буде не важливо, як і Вам!


Питання: 
А якщо ми на протязі перших уроків зрозуміємо Вашу методику - чи потрібно нам навчатися до кінця, адже може ми зможемо по ній далі самостійно вдома все довчити вже по Вашому Зошиту-підручнику?

Відповідь:
Цікаве запитання і на перший погляд, здається що дійсно все просто. Але ми Вам говорили про те, що на наших заняттях ми знайомимо наших дітей з певними секретам та прийомами, використовуючи які, діти починають читати зразу цілими словами! І якщо дитина не почує та не пропрацює з нами усі ці прийоми, то вона, наприклад, слово: “Дядя” прочитає як “Д-я-д-я”. А Ви, при цьому, не зможете самостійно пояснити чому і як потрібно зробити пом’якшення та з’єднання.


Питання: 
А з якого віку можна розпочати навчання на курсі “Читання ” і як Ви розумієте чи дитина готова до нього чи ні?

Відповідь:
Головна вимога до дитини, яка має навчатися на курсі “Читання” - це знання алфавіту в його розкиданому варіанті. Наші вчителі проведуть з дитиною спеціальне тестування та виявлять, чи знань дитини алфавіту достатньо для початку роботи на нашому курсі. До навчання, наприклад, допускаються  учні, яким важко даються букв Ї, Є, Ю, Я, Ь, Й та які невпевнено знають букви Ц, Ч, Ш, Щ. З такими недоліками вчитель може справитися в процесі навчання, правда тоді можливо курс буде тривалішим, ніж 16 годин, а групи будуть сформовані відповідно до результатів тестування.
А якщо виявиться, що алфавіт Ваша дитина знає на поганому рівні - ми можемо запропонувати Вам підівчити сам алфавіт з нашим вчителем, а вже далі розпочати навчання у групі на напрямку “Читання”.


Питання: 
А скільки коштують Ваші заняття з курсу “Читання”?

Відповідь:
Курс “Читання” розрахований на 16 занять (2 навчальних місяці). Одне заняття коштуватиме:

для районів 57, 50 грн. (460 грн. за місяць (8 занять))
для м. Вінниці 65 грн. (520 грн. за місяць  (8 занять))
Окремо потрібно буде придбати у нас наш Зошит-Підручник, який коштує 140 грн. Це і всі витрати!


Питання: 
А що можете запропонувати після курсу “Читання”?

Відповідь:
Зараз ми готуємо два дуже цікавих та потрібних курси: “Табличка множення за 2 місяці” та “Каліграфія за 3 місяці”. Вважаємо, що ці неймовірні курси значно полегшать життя батькам, які змушені, не маючи освіти педагога, за літо вкласти в голову дитини табличку множення та постійно нервувати за погані оцінки з усіх предметів, бо дитина пише “як Курка лапою”, а вчителі навіть прочитати не можуть ту писанину і, відповідно, ставлять погані оцінки! Ціни на ці курси поки озвучити не можемо. Це буде відомо трішки згодом.


Питання: 
А якщо окрім читання ми хочемо повну підготовку до школи, тобто письмо, математика, цифри, англійська та ін.?

Відповідь:
На даний час у нас працюють групи підготовки до школи за класичною схемою “Дошколярик”, де діти читають, пишуть, вивчають цифри, розвивають моторику рук та морально і фізично готуються до школи. Особливістю нашої програми є те, що в  нас в цей курс входять заняття з англійської мови, де викладання відбувається з використанням інтерактивних технологій та спеціального програмного забезпечення під Британські підручники!


Питання: 
А в яких Ваших центрах можна навчатися читанню та інших Ваших напрямків і як дізнатися розклад занять?

Відповідь:
Ви можете зателефонувати за номером телефону офісу, який найближче до Вас територіально, та дізнатися графіки роботи наших груп. Номери телефонів можна дізнатися на сторнці Контакти 


Питання: 
А які ще цікаві курси викладаються у Вашій школі для діток нашого віку?

Відповідь:
Прохання відвідати наші спеціальні сайти з Англійської мови та Ментальної арифметики та ознайомитися з супер-методико вивчення англійської мови з використанням інтерактивних технологій та унікальною методикою збільшення розумових здібностей дітей за домогою системи усного рахунку (Соробан). Наші методики є унінкальними - результати навчання учнів - вражаючими! Приєнуйтесь до нас - чекаємо на Вас!


Питання: 
А чи можна подивитися фото про дітей, що вже навчаються на курсі "Читання"?

Відповідь:
В нашій фотогалегеї для курсу читання ми на нашому сайті створили новий альбом. Його можна переглянути тут