Набір учнів на унікальний курс "ЧИТАННЯ за 16 занять"
30 Березень 2018

Шановні батьки!

У Школі "ГАРАНТ" постійно здійснюється набір у групи унікального курсу для Ваших діточок, що можуть значно покращити їх вхід у серйозне життя школяра!

Якщо Вашій дитині 5-8 рочків - в нас для неї є ще кілька вільних місць у групах:

ЧИТАННЯ (де діти читають одразу словами, а не по складах!)

Дозвольте нам замість Вас вирішити ці важливі для кожної дитини і батьків питання!

Курс "Читання" є унікальним і він повністю відрізняється від шкільної методики, адже наші учні вже з перших уроків читають цілими словами, а не по складах, як це навчає класична школа!!!

Методика є іноземною, але вона адаптована під українську мову. Єдина вимога від учнів, що розпочинають таке навчання - це знання українського алфавіту в розкиданому варіанті.

Наші учні в ігровій формі пропрацьовують цікаві завдання, та:
- починають читати перші слова вже на другому-третьому занятті;
- після закінчення курсу (2 місяці навчання) ті, що зовсім не вміли читати - читають зразу цілими словами, а ті що трішки читали - подвоюють свій темп читання;
- чітко розуміють основні закони з'єднання букв між собою;
- читають цілі прості тексти, які не розділені на склади!

Заняття відбуваються два рази на тиждень по 60 хв. Учні отримують в користування робочий Зошит-підручник, в якому вони працюють в класі, а вдома виконують невеличкі та цікаві домашні завдання.

Наша система читання ніяк не суперечить шкільній системі, а є просто альтернативною шкільній. Як Ви знаєте, в шкільній системі діти спочатку вивчають букви, далі об’єднують їх в склади, а потім їм дуже важко ці склади об’єднати в слова. І часто ми бачимо і чуємо, що по складах дитина читає, але ціле слово скласти не може, тому й змісту прочитаного не розуміє! А за нашою системою діти починають читати зразу цілими словами, бо ми їх знайомими на наших заняттях з певними секретами та прийоми!
Наша з Вами головна мета - щоб дитина навчилася гарно та швидко читати, а наша методика це забезпечить на 100%.

Питання, які часто задають батьки та відповіді на них можна прочитати тут

В нашій фотогалереї для курсу "Читання" ми на нашому сайті створили новий альбом. Його можна переглянути тут