Увага! Новий курс МЕГАШВИДКОЧИТАННЯ!
4 Грудень 2017

У Школі "Гарант" стартував новий навчальний курс "Мегашвидкочитання"!
Він цікавий усім, хто прагне натренувати мозок, покращити пам'ять та розвиватися!
Приєднуйтесь, адже результати неймовірні!

У програмі:
- пришвидшення роботи мозку за допомогою вправ на розвиток дрібної моторики рук;
- розвиваючі динамічні ігри;
- розширення кута зору;
- керування внутрішньою артикуляцією за допомогою ритму;
- «квантовий стрибок» — перехід з горизонтального на вертикальне читання;
- динаміка у вимірюванні початкового та кінцевого результатів швидкості читання та розуміння тексту.

В результаті, наші заняття допоможуть гармонійно розвинути дві півкулі головного мозку, навчать опрацьовувати неймовірно великі об'єми інформації, дадуть можливість швидко запам'ятовувати та аналізувати, а також, значно збільшать швидкість реакції!

Детальныше про курс можна дізнатися на сайті наших партерів

До Вашої уваги також відео про досягнення учнів у центрах наших партнерів у м. Івано-Франківську

Франківський школяр, 9-річний Назар Ільків, встановив рекорд - прочитав за хвилину 15 тисяч слів: