Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації
На виконання «Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року», Розпорядження Кабінету міністрів України Про затвердження плану заходів з виконання завдань, передбачених Законом України «Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки», Обласної програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в освіті регіону до 2015 року, «Програми розвитку позашкільних навчальних закладів м. Вінниці на 2009-2012 роки», з метою створення належних умов для впровадження сучасних інформаційних технологій навчання у навчально-виховний процес, організації навчання вчителів та учнів основам інформаційно-комунікаційних технологій, для забезпечення 100-відсоткового оволодіння вчителями до кінця 2011 року основ інформаційно-комунікаційних технологій (п. 3.18 наказу МОНУ від 11.05.2011 р. №436 «Про підготовку до початку 2011/2012 н.р.», лист від 24.06.2011 р. № 1/9-493 щодо організації навчання вчителів з використання інформаційно-комунікаційних технологій), 5 серпня 2011 р.:

Професійна комп’ютерна школа «Гарант» подала на розгляд Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації «Програму підвищення рівня знань населення Вінницької області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій», яка 10 серпня 2011 р. була погоджена начальником Управління Івасюком І.Д.

В рамках реалізації Програми, Договору партнерства між Управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Професійною комп’ютерною школою «Гарант» та Наказу №354 від 15 серпня 2011 р. передбачено ряд партнерських дій для досягнення підвищення рівня знань з ІКТ:
– вчителів навчальних закладів області;
– учнів навчальних закладів області.

Всі партнерські дії продиктовані вимогами часу, потребами ринку освітніх послуг та підкріплені Ліцензією, що видана ПКШ «Гарант» Управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.