Підручники з польської мови

Польська мова
Початковий

Навчальний посібник "Польська мова" призначений для вивчення сучасної польської мови.
Перша частина містить теоретичні положення і практичні вправи з фонетики, орфографії, морфології польської мови у зіставленні зі спорідненою українською. У другій частині подаються твори та уривки з творів, які допоможуть ознайомитися з шедеврами польської літератури. Рекомендований для студентів гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів. Може бути корисний для учнів гімназій, ліцеїв, викладачів, учителів, усім хто цікавиться польською мовою.

Рік видання: 2010

Автор: Олена Войцева

ABC po polsku - ćwiczenia
Початковий

Підручник "ABC польською мовою - вправи" призначений для навчання польської мови в якості іноземної мови для іноземних дітей в молодших класах.

Рік видання: 2005

Автор: Anna Pomykałło

POLSKI coraz bliżej
Початковий

Підручник "POLSKI coraz bliżej", що нещодавно з'явився на книжкових полицях, містить 15 лекцій та дає можливість пропрацювати від алфавіту і до складних граматичних та фонетичних форм найрозповсюдженіші теми, в яких має розумітися учень-початківець, який  вперше долучився до вивчення польської мови.

Рік видання: 2013

Автори: М.Ярмолюк, Л.Біленька-Свистович, Є.Ковалевський