Курси польської мови

Європейський шлях – напрямок, який нині обрала наша країна. Відтепер чимало батьків мріють, аби після закінчення школи їхні діти мали змогу здобувати європейську освіту.

Тому очевидно, що сучасні учні прагнуть опанувати найближчу до української – польську мову.

Українським школярам вивчення цієї мови дається без особливих зусиль. Та й часу це забирає не так багато, як, наприклад, освоєння німецької чи японської мов.

Батьки наших потенційних учнів найперше після закінчення школи розглядають можливість їх вступу до польських вишів, адже Польща територіально межує з Україною, і виїхати до цієї країни простіше, ніж, скажімо, до Італії, Німеччини чи Канади. Та й перебуватимуть юні студенти не так далеко від батьків, хоча й у Європі.

Знання польської мови для багатьох молодих людей може стати ключем до нового життя, успіхів у роботі, а, можливо, й до проживання в цій дивовижній країні.

Отож, наскільки близька нам польська мова?

Це офіційна мова Польщі. Вона відноситься до Західнослов'янської мовної групи, Лехитської підгрупи. Польська мова поширена в країнах Європейського союзу, Америці та Автралії. Статус регіональної вона отримала в деяких європейських країнах, де спостерігається компактне розселення поляків. Одна лексична частина польської  складається зі слів Західнослов'янської, Лехитської мовних груп і слів власне польської мови. Інша запозичена з чеської, англійської, німецької, французької, латинської та італійської мов. Латиниця є основою польського алфавіту.

Починати вивчення мови потрібно з граматики. Потім – фонетика та орфографія. До речі, ці розділи нескладні.

Якісні підручники, підібрані спеціалістами Професійної комп’ютерної школи “Гарант”, новітнє технічне забезпечення навчальних кабінетів, висококваліфіковані фахівці з польської мови - все це дасть можливість  кожному учневі швидко досягнути відмінного рівня читання, вимови і впевненого розуміння польської мови.

Отож, уперед! Не лінуйтеся, і успіх вам гарантовано!