Курси польської мови

Оскільки наша країна обрала в подальшому Європейський шлях розвитку, вже тепер більшість батьків мріють про можливість здобуття сьогоднішніми школярами -  європейської освіти у їх завтрашній день після отримання атестату про середню освіту.

Тому й очевидним, абсолютно вірним та логічно обґрунтованим є рішення нашого потенційного учня досконало вивчити саме найближчу до  української мови - польську мову. По-перше, існує серйозна схожість цих мов, і тому  вивчити польську для україномовного учня не складає особливих труднощів. По-друге, навчання займе набагато менше часу, ніж, наприклад "штурм" німецької або, тим більше, японської мов. По-третє, мама і тато наших потенційних учнів в першу чергу розглядають можливість вступу у ВУЗи Польщі, бо Польща територіально межує з Україною і батьки хочуть мати хоч уявну впевненість, що їхня, хоча й вже доросла дитина, знаходиться за кордоном, але не зовсім недосяжно! По-четверте, знання польської мови для багатьох молодих людей може стати ключиком до нового життя: роботи а, можливо, й проживання в цій дивовижній країні.

Отож, наскільки вона близька нам, ця польська мова? Офіційна мова країни, польська відноситься до західнослов'янської мовної гілки, її лехитськой підгрупі. Вона також поширена в країнах Європейського союзу, Америці та Автралії. Статус регіональної польська мова отримала в деяких європейських країнах, де спостерігається компактне розселення поляків. Коріння основ польської лексики веде до загальнослов'янської мови, що успадкована від праслов'янської; західнослов'янської, Лехитської і власної, польської. Інша лексична частина запозичена з чеської, англійської, німецької, французької, латинської та італійської мов. Латиниця є основою польського алфавіту.

Починати вивчення мови потрібно з граматики, адже без неї - нікуди. Варто знати й те, що польська фонетика та орфографія - нескладні.

Гарно підібрані спеціалістами Професійної комп’ютерної школи “Гарант” підручники з польської мови, чудове технічне забезпечення навчальних кабінетів школи, прекрасні фахівці з польської мови - все це дасть можливість  кожному учневі  за досить нетривалий час навчання досягнути хорошого рівня читання, вимови і впевненого розуміння польської мови. Отож, вперед! Не лінуйтеся і успіх вам гарантовано!