Підготовка до школи для діток 4,5-6 років

Важливим етапом у житті кожної родини, в якій є маленькі дошколярики, є перехідний момент від садочка до школи. Теперішня система навчання вимагає серйозної підготовки від майбутнього першокласника з граматики української мови, математики,  певних енциклопедичних знань та навіть англійської мови. Сучасні садочки старанно виконують такі завдання, але дуже складно говорити про ефективність через велику кількість дітей у групах, що не дає можливості приділити необхідну увагу кожному майбутньому школярику.

Отож, за чисельними проханнями, на допомогу батькам, у Школі “Гарант” відкрито курс “Підготовка до школи” для діток 4,5-6 рочків.

Наші методисти звернули увагу на найважливіші моменти у навчанні та вихованні дошкільнят і розробили авторську програму курсу. До неї входять:

1. Грамота

Цей блок нашої програми передбачає навчання дітей основам читання, поетапному вивченню букв, умінню утворювати склади, читати слова, а згодом і речення, виділяти окремі звуки, робити звуко-буквенний аналіз слів. Здійснюється активний розвиток мовлення: навчання складати речення, розповіді; вміння граматично і правильно висловлювати свою думку, будувати складні речення. Важливою складовою грамоти є навчання письму. Спеціально розроблені вправи спрямовані на те, щоб поступово навчити дитину писати літери у зошиті, а також правильно тримати ручку, утримувати правильну поставу під час письма.

2. Формування елементарних математичних уявлень

Основним завданням цього блоку програми є навчання дітей лічбі, додаванню, відніманню, вивчення знаків більше, менше, дорівнює. Діти мають зрозуміти, як розв’язувати елементарні задачі та приклади, ознайомитися з величинами, вміти їх порівнювати. Приділяється увага вивченню геометричних фігур, а також формуванню математичного мислення, логіки, вміння порівнювати, співставляти.

3. Ознайомлення з навколишнім світом

Метою цього освітнього блоку є передача дітям енциклопедичних знань про природу, людину та її діяльність. Діти ознайомлюються з предметами та сферами їх застосування, вивчають різні правила поведінки в суспільстві та багато іншого.

4. Заняття з англійської мови та заняття у творчій студії

У цьому блоці нашої програми учні одержують початкові знання з англійської мови. У цікавій ігровій формі з використанням інтерактивної мультимедійної дошки та спеціального програмного забезпечення під казковий підручник, наші малюки вивчають англійський алфавіт, кольори, числа та дні англійською мовою. Також, разом із персонажами казкового підручника, вони завчають свої перші англійські речення та граматичні форми.

На заняттях у творчій студії наші малюки роблять величезну кількість творчих завдань, що сприяють розвитку уяви, креативності, фантазії, а також дрібної моторики рук.

Курс "Підготовка до школи", у першу чергу орієнтований на те, щоб підготувати дитину до школи не тільки інтелектуально, але й психологічно, дати їй основні поведінкові навички в новому середовищі, полегшити процес адаптації в колективі.

Мультимедійна дошка, якою обладнані аудиторії, робить навчання надзвичайно цікавим, легким та ефективним.

5. СПЕЦ. КУРС "ЧИТАННЯ"

Це особливий експрес-курс для учнів, що знають алфавіт в розкиданому вигляді та хочуть всього лише за 16 занять навчитися читати зразу словами, а не поскладах. Детальніше тут

Врахуйте, що мультимедійна дошка, якою обладнані наші аудиторії, робить навчання надзвичайно цікавим, легким та ефективним, а Ваші малюки з задоволенням бігають до нас у школу.

Отож, приєднуйте їх до наших груп! З нами неймовірно цікаво та легко навчатися!