• Головна
  • Спец. курс "Читання за 16 занять"

Спец. курс "Читання за 16 занять"

Шановні батьки!

У Школі "ГАРАНТ" діють унікальноі курси для Ваших діточок, що можуть значно покращити їх вхід у серйозне життя школяра!

Якщо Вашій дитині 5-7 років, ви сміливо можете приводити її на курс

ЧИТАННЯ за 16 занять, де ми читаємо одразу словами, а не складами;

Дозвольте нашим педагогам допомогти у вирішенні цих важливих для кожної сім’ї питань!

Експрес-курс "Читання" є унікальним і повністю відрізняється від шкільної методики. Учні вже з перших уроків читають цілими словами, а не по складах, як цього навчає класична школа.

Ця методика іноземна, але добре адаптована для засвоєння українською мовою. Єдина вимога до учнів, що розпочинають таке навчання - знання українського алфавіту в розкиданому порядку.

Учні виконують цікаві завдання в ігровій формі і починають читати перші слова вже на другому-третьому занятті. Після закінчення курсу, який триває 2 місяці, діти, які зовсім не вміли читати, читають одразу словами, а ті, що читали повільно - подвоюють темп. Окрім цього, учні чітко розуміють основні закони з'єднання букв між собою та читають прості тексти, розуміючи їх зміст.

Заняття відбуваються два рази на тиждень тривалістю по 60 хв. Учні отримують робочий зошит-підручник, в якому працюють у класі, а вдома виконують цікаві завдання невеликого обсягу.

Система читання у школі «Гарант» не суперечить шкільній програмі, а є просто її альтернативною. На шкільних уроках діти спочатку вивчають букви, об’єднують їх у склади, а потім - у слова. І в більшості випадків це дається їм складно. По складах дитина читає, а ціле слово прочитати не може і, відповідно, не розуміє змісту прочитаного. За програмою експрес-курсу «Читання» педагоги школи «Гарант» діляться з учнями серетами, за якими вони починають читати одразу цілими словами.

Головна мета – навчити дитину виразно та швидко читати, а спеціально розроблена авторська методика забезпечить це на 100%.


Запитання, що хвилюють батьків , та відповіді на них:


Запитання: 

Що робитиме дитина на уроках читання у школі, коли вчитель навчатиме клас читати по складах?

Відповідь:
Ваша дитина, вже вміючи читати слова, зрозуміє, що вони складаються зі складів. Але для неї це буде просто додаткова інформація, яка не відіграє особливої ролі. Тоді, як її однокласники вивчатимуть склади, ваша дитина читатиме найкраще в класі, а це перший та найважливіший крок до успішного навчання!


Запитання: 

Якщо дитина вже вміє читати по складах, чи не зашкодить їй методика експрес-курсу школи «Гарант»?

Відповідь:
Головна мета експрес-курсу - навчити дитину виразно та швидко читати, а його методика забезпечить це на 100%. Вона не зашкодить, а просто дасть розуміння, що читати можна навчитися іншим, більш легким шляхом. Чи звертаємо ми увагу на те, що слова складаються зі складів, коли читаємо? Ні, але ми знаємо це. Головне – навчитися сприймати та усвідомлювати зміст прочитаного, а на складах зациклюватися не варто.


Запитання: 

чи потрібно дитині проходити курс до кінця? Чи, можливо, їй вдасться засвоїти  відповідні навички з батьківською допомогою?

 Відповідь:
На перший погляд, здається що все дійсно просто. Але на заняттях педагоги ознайомлюють дітей з певними секретам та прийомами, використовуючи які, вони починають читати відразу цілими словами. Пояснити ці прийоми може лише вчитель, який пройшов спеціальне навчання, а от батькам поза заняттями не завжди це буде під силу.


Запитання: 

З якого віку можна розпочати відвідування експрес-курсу “Читання ” і як зрозуміти, чи готова до цього дитина?

Відповідь:
За програмою спецкурсу головна вимога до дитини - знання алфавіту в розкиданому порядку. Педагоги школи «Гарант» проведуть з малечею спеціальне тестування, за результатами якого зможуть визначити, чи достатньо знань дитини для початку роботи. До навчання допускаються  учні, яким важко даються букв Я, Ю, Є, Ї, Ь, Й, Ц, Ч, Ш, Щ. Такі недоліки учень зможе подолати в процесі навчання, але за умови, що курс триватиме довше, ніж 16 годин, а групи будуть сформовані відповідно до результатів тестування.
Якщо в дитини виникають труднощі з вивченням літер узагалі, перед початком відвідування експрес-курсу можна позайматися з педагогами, які підтягнуть знання алфавіту.


Запитання: 

Скільки коштують заняття зі спецкурсу “Читання”?

Відповідь:
Спецкурс “Читання” розрахований на 16 занять, тобто на 2 навчальних місяці. Одне заняття буде коштувати:

для філій, що знаходяться в районних центрах - 57, 50 грн. (460 грн. за місяць (8 занять));
для центрів школи «Гарант» у м. Вінниця - 65 грн. (520 грн. за місяць  (8 занять);
окремо потрібно придбати зошит-підручник (140 грн).


Запитання: 

Які курси можна буде відвідувати після засвоєння експрес-курсу «Читання»?

Відповідь:
Нині у школі «Гарант» діють курси: “Табличка множення за 2 місяці” та “Каліграфія за 3 місяці”. Вони значно полегшать життя батькам, які намагаються самостійно вкласти в голову своєї дитину повний обсяг таблички множення та хвилюються, що вчителям у школі не вдасться прочитати писанину їхнього чада. Ціни на ці курси дізнавайтеся за телефонами, що вказані на головній сторінці сайту.


Запитання: 

Чи можна отримати повну підготовку до школи з  письма, математики, англійської мови тощо у школі «Гарант»?

Відповідь:
Нині у школі «Гарант» працюють групи підготовки до школи за класичною схемою “Дошколярик”, де діти читають, пишуть, вивчають цифри, розвивають моторику рук, морально і фізично готуються до початку шкільного життя. Особливістю цього курсу є те, що в нього входять заняття з англійської мови, де викладання відбувається з використанням інтерактивних технологій та спеціального програмного забезпечення для Британських підручників.


Запитання: 

У яких саме центрах школи «Гарант» проходять курси читання та підготовки до школи за іншими напрямами для дошкільнят та як дізнатися розклад занять?

 Відповідь:
Ви можете зателефонувати за номером телефону офісу, який найближче до Вас територіально, та дізнатися графіки роботи груп. Номери телефонів – у розділі Контакти .


Запитання: 
Які курси, окрім «Читання» та «Підготовки до школи», викладаються у школі «Гарант» для дітей?

Відповідь:
Діти також можуть відвідувати курси «Ментальна арифметика» та «Англійська мова». Дізнайтеся деталі на сайтах з Англійської мови та Ментальної арифметики та ознайомтеся з особливою методикою вивчення англійської та унікальною програмою розвитку розумових здібностей учнів за домогою системи усного рахунку Соробан. 

Методики – авторські, результати - вражаючі!

Завітайте до школи «Гарант», тут завжди чекають на вас і ваших дітей!


Запитання: 

Чи можна десь прочитати відгуки батьків, дітки яких відвідували цей напрямок у школі «Гарант»?

Відповідь:
Так, один з відгків саме за цей напрямок можна прочитати на сайті 20.ua, де батьки мають можливість самостійно та правдиво висловити свої думки про нашу школу. Нам дуже приємно, що відгуки позитивні та приємні для нас, а вам можуть допомогти у прийняті рішення.