Цікаво знати

10 наймолодших інтернет-підприємців
28 Серпень 2014

Середній вік керівників успішних інтернет-компаній в останні роки різко пішов вниз. Багато молодих людей заробили свій перший мільйон ще до отримання диплома про вищу освіту!

Джульєтта Бриндак, 23 роки

У дитинстві вона обожнювала малювати і змогла перетворити одного зі своїх вигаданих персонажів у джерело доходів. Міс О, яка була змальована з її молодшої сестри, стала одним з головних персонажів сайту MissOandFriends.com, аудиторія якого складається з дівчаток 10-13 років. За версією агентства Alexa, сайт займає 3-е місце за відвідуваністю в своїй категорії, а на щомісячний бюлетень підписано 250 тис. школярок. На сайті можна наряджати ляльок, брати участь у вікторинах з улуюленим серіалом і знаходити друзів за інтересами. У 2011 р. Бриндак отримала ступінь бакалавра в галузі антропології.

Кетрін Кук, 23 роки, і Девід Кук, 24 роки

Вони запустили свою соціальну мережу myYearbook в 2005 р., коли ще навчалися у школі. Сайт не тільки надає можливість підліткам спілкуватися, але й проводить маркетингові дослідження серед своєї аудиторії. Платформа все ще продовжує залучати нових користувачів, незважаючи на поважний для інтернет-проекту вік. За останні два роки були розроблені програми для мобільних пристроїв на операційних системах iOS і Android, що має зберегти актуальність сайту в найближчому майбутньому. Кетрін отримала ступінь з інформаційного управління в університеті Джорджтауна, а Девід - ступінь бакалавра з економіки в університеті Колорадо.

Райан Елліс, 27 років

Ще до закінчення університету UNC Chapel Hill Райан Елліс заснував компанію iContact, що займається розробкою маркетингових компаній по електронній пошті, яку він згодом продав за $ 169 млн. Потім він почав роботу над проектором Virante, в рамках якого він надає консультації з просування сайтів у вибірці різних пошукових сайтів. У 2011 р він закінчив навчання за програмою підготовки підприємців EO / MIT Entrepreneurial Masters Program.

Ентоні Володкина, 28 років

У 2005 р під час навчання в Нью-йоркському Hunter College заснував сайт The Hype Machine, який агрегує зміст музичних блогів і визначає ступінь популярності тієї чи іншої групи. Газета The Guardian включила цей сайту в список 100 ключових сайтів 2009 р., а засновник Gawker Media Нік Дентон назвав проект "Майбутнім всіх ЗМІ".

Трістан Харріс, 28 років, Кан Сар, 28 років, Джессі Янг, 27 років

Харріс і Сар зустрілися під час навчання в Стенфорді, де отримали ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук. У 2006 р вони, спільно з примкнулим до них Янгом, створили платформу Apture, яка дозволяє читачам сайтів з новинами переглядати матеріали по темі статті, не покидаючи основний сайт. Їх ПО використовують такі сайти, як New York Times, The Washington Post і Reuters. В даний час вони входять в команду розробників браузера Chrome.

Джастін Кан, 29 років, і Еммет Шир, 29 років

Ще до своїх 25 років Кан і Шир створили дві інтернет-компанії. Перший проект - сайт-щоденник Kiko, на якому можна було розплановувати свій час. Однак він виявився невдалим, тому що в той же час на ринок вийшов продукт від інтернет-гіганта Google Calendar. Доменне ім'я і код сайту були виставлені на аукціон Ebay, стартова ціна склала $ 50 тис. Потім вони запустили платформу Justin.tv, на якій можна передавати потокове відео і створювати власний відеощоденник.