Батькам

Дорогі батьки!

Раді вітати Вас на сайті нашої школи!

Поговоримо з Вами про найдорожче, що є у нашому житті – про наших дітей! Можливо, розмова вийде трохи довгою, але наберіться терпіння. Адже тема, про яку говоритимемо, хвилює кожного з нас, бо звучить так:

Як захоплення дитини комп’ютером можна перетворити в комп'ютерну грамотність та з його допомогою швидко й якісно оволодіти англійською мовою?

Своїй дитині бажаю...

Моєму сину трохи більше 16-ти. Як кожна мама і кожен тато, хочу щоб він був здоровим, щасливим, успішним! З моменту народження і дотепер він потребує моєї любові, турботи, допомоги у вирішенні його, поки що дитячих, проблем. Завжди з хвилюванням разом з ним приймаємо рішення, в якій школі навчатися, які секції, гуртки відвідувати, що вивчати додатково, яких репетиторів винаймати. Адже кожне рішення може суттєво вплинути на його майбутнє, щось додати до його характеру, вподобань, захоплень. Мине ще трохи часу і ми будемо приймати рішення, ким йому бути далі у житті? Який професійний напрямок обрати?

Грунтовні знання комп’ютерних технологій та англійської мови реальна необхідність…

У нашому XXI столітті комп'ютери та Інтернет стали невід'ємною складовою суспільства. Вони увірвалися в наше соціальне життя, торкнулися всіх його сфер: побуту, дозвілля, освіти, стали надзвичайно серйозним бізнес-інструментом.

Чи зможуть мій син, його друзі, Ваші діти стати успішними в якійсь професійній сфері без грунтовних знань комп’ютерних технологій? А чи є сумніви у когось, щодо того, що вільне володіння англійською мовою відкриває перед нашими дітьми значно більше можливостей? Відповідь очевидна для нас усіх.

Радію кожному його комп’ютерному досягненню!

- А давай, окрім тейквандо та додаткової англійської ти почнеш відвідувати ще й комп’ютерну школу! - звернулася я з пропозицією до свого сина.

У голові мали б промайнути ті самі думки, що й у всіх батьків, у яких є діти-школярі: Але ж і так щоденно сидить за комп’ютером? Та й інформатику у школі тепер вивчають починаючи з молодших класів. Можливо, цього достатньо? А ще про Інтернет – там жорстокість, насилля… Його б, краще бачити по-мінімуму, а то й зовсім заборонити.

Та працюючи 18 років в освітянській галузі я, як ніхто інший знаю, що при правильному підході, усі ці мої сумніви та побоювання даремні.

Почалися заняття з інформаційцних технологій…

З яким захопленням прибігав він після занять зі своєю викладачкою Юлією Володимирівною!

Як не міг нарозказуватися, чому навчився, та біг до комп’ютера, щоб показати мені, що вже вміє зробити власноруч!

Як гордо почував себе на шкільних уроках інформатики, бо вже пречудово знав все те, що тільки починали вивчати однокласники.

Як не міг дочекатися закінчення літніх канікул, адже за час відвідування школи ознайомився з Windows, Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Photoshop, Corel, Flash, Movie Maker, а Sony Vegas лише почали вивчати. А стільки ще багато залишилося невідомого з безлічі, таких для нього цікавих, та потрібних комп’ютерних програм, серед яких: ЗDs max, WaveLab, PRO100, Linux, OpenOffice, а також мови програмування: HTML, Joomla, JavaScript, Pascal, PHP.

Радітиму кожному його англійському досягненню!

- А давай індивідуальні заняття з репетитором з англійської мови замінимо на серйозні заняття у спеціалізованій школі! - звернулася я в минулому році з пропозицією до свого сина.

Адже 8 років навчання з репетитором за застарілими книжками, за якими я колись сама навчалася в університеті, якийсь зовсім байдужий підхід викладачки до результатів, відсутність документів, що підтверджують рівень володіння мовою - змусив мене замислитися про необхідність серйозних змін.

Чому саме "Професійна комп’ютерна школа "Гарант""?

Процес освоєння комп’ютерних технологій та англійської мови може бути різним. Батьки можуть:

 • придбати дитині дорогі навчальні книжки, диски чи скачати навчальні матеріали в Інтернеті. На жаль, безконтрольне вивчення матеріалу є неефективним, бо самостійно всидіти за підручниками чи дисками з дітей можуть лише одиниці. Щодо Інтернет-ресурсів, то вони настільки різноманітні, що вибрати серед них щось дійсно варте уваги та ще й відповідно до віку та можливостей дитини - не кожному з батьків під силу;
 • винайняти індивідуального репетитора. Наразі це достатньо дорого і не кожна сім’я може собі дозволити такі витрати. Крім того, більшість репетиторів не мають ліцензії на надання освітніх послуг, тому не можуть видати дитині жодного документу, який би засвідчував рівень знань дитини;
 • вирішити навчати дитину самотужки (бо хтось із членів сім’ї має певні комп’ютерні знання чи знання з англійської мови). Та чи вистачить у надзвичайно завантажених роботою батьків часу, педагогічних навиків і терпіння, щоб донести до дитини не завжди просту, але необхідну інформацію;
 • знайти дорогі комп’ютерні чи англійські курси. На жаль, часто ціна не завжди дорівнює якості;
 • стати учнями Професійної комп’ютерної школи «Гарант», що створена з урахуванням усіх побажань та можливостей батьків та учнів, а саме:
 • заняття відбуваються в Навчальних центрах Професійної комп'ютерної школи "Гарант", що обладнані найсучаснішим комп'ютерним обладнанням, або в Консультаційних центрах (Центрах), створених на партнерських умовах з навчальними закладами області;
 • Центри створені відповідно до Програми «Підвищення рівня знань населення Вінницької області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій», що підтримана Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації;
 • як з напрямку "Інформаційні технології", так і з напрямку "Англійська мова" заняття проходять з використанням найсучаснішого комп'ютерного та мультимедійного забезпечення;
 • учні відвідують Центри в позаурочний час 2 рази на тиждень;
 • заняття з інформаційних технологій проводять кваліфіковані вчителі інформатики, що пройшли попереднє навчання в ПКШ «Гарант», а з англійської мови - кваліфіковані вчителі англійської мови, що попередньо оволоділи в ПКШ "Гарант" методиками викладання з використанням найсучаснішого комп'ютерного та мультимедійного обладнання;
 • заняття відбуваються в групах по 8-10 учнів;
 • при формуванні груп ураховується вік та початкові знання учня;
 • розклад занять ураховує можливості та побажання кожного члена групи;
 • тривалість кожного заняття – 60 хв., з яких 30 хв. – теоретичне заняття-консультація, 30 хв. – практичне заняття;
 • на кожному занятті учні працюють з цілим комплексом навчальних відеоматеріалів, практичних та тестових завдань;
 • навчальна програма з комп'ютерних технологій охоплює як загальновживані так і специфічні комп'ютерні програми. Деякі з них лише поверхнево вивчаються в шкільній програмі. Деякі не вивчаються зовсім;
 • якість та швидкість виконання учнями практичних завдань оцінюються на кожному занятті за 12-бальною шкалою;
 • щоб не перевантажувати учнів - домашні завдання з напрямку "Інформаційні технології" взагалі не задаються, а з напрямку "Англійська мова" вони є цікавими та нескладними;
 • вивчення кожної програми напрямку "Інформаційні технології" та освоєння кожного рівня володіння мовою (А1, А2, В1, В2) завершується підсумковою екзаменаційною роботою учня (тестуванням), записом у заліковій книжці та видачею відповідного Сертифікату;
 • після засвоєння всієї навчальної програми учень захищає випускову роботу (чи здає іспит) та отримує Свідоцтво;
 • існує постійний контроль за рівнем успішності учнів. Фото та роботи відмінників обов’язково займають своє місце на дошці пошани сайту та нашого офісу;
 • пропущені з особливо важливих причин заняття відпрацьовуються при наявності можливості у вчителя;
 • взаємовідносини сторін підкріплюються відповідними договорами;
 • надзвичайно прийнятною є цінова політика.

Замість підсумку…

Отож, за допомогою нашої школи Ви можете вирішити цілу низку важливих для Вас питань. Адже, навчаючись у нас Ваші діти:

1. Сидітимуть за комп'ютером тільки з користю.

2. Під час перебування в мережі Інтернет професійний учитель стежитиме за тим, які саме сайти та з яким змістом їм відвідувати.

3. Навчатимуть їх педагоги-фахівці своєї справи, що зможуть у маленьких групах чітко розгледіти та розкрити талант кожного з них.

4. Вони отримають прекрасні знання з ІКТ та англійської мови, чим забезпечать собі гідне майбутнє, а нам батькам спокій та впевненість у завтрашньому дні.

Шановні батьки!

Професійну комп'ютерну школу "Гарант" я створила відповідно до вимог часу, побажань мого сина-школяра, своїх бачень, як мами, та на основі великого власного педагогічного та управлінського досвіду. Все про що розповідала – відповідає дійсності. Тому мій син, у цьому навчальному році, є одним із перших у списках, хто прийняв рішення відвідувати Професійну комп’ютерну школу «Гарант».

Приєднуйтесь, розвивайтесь разом з нами, крокуйте в ногу з часом!

Телефонуйте прямо зараз!

Раді будемо допомогти кожному, хто виявить бажання розвиватися!

З повагою, директор та засновник ПКШ «Гарант» Вікторія Гоголь