Навчальним закладам

Шановні керівники навчальних закладів! Звертаємося до Вас з пропозицією, що зможе підвищити рівень знань учителів та учнів навчальних закладів з ІКТ

Чого прагне керівник кожного освітянського підрозділу?

Міністерство освіти і науки поставило перед освітянами країни серйозне завдання щодо 100% володіння кожним з них основами інформаційно-комунікаційних технологій. Це і зрозуміло, адже лише за такої умови можна забезпечити рівний доступ до якісної освіти всім учням.

Як керівник освітянського підрозділу, Ви, однозначно вболіваєте як за своїх учнів так і за вчителів. Тому ретельно продумуєте й обираєте найдієвіші методи та інструменти, що допомагають кожному вчителю орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства, а саме:

 • швидко та якісно створювати текстові документи, таблиці, малюнки, діаграми, презентації;
 • використовувати сучасні Інтернет-технології у своїй професійній діяльності, вміти працювати з локальними мережами та базами даних;
 • розробляти та використовувати власні електронні продукти (розробки уроків, демонстраційні матеріали тощо);
 • поєднувати готові електронні продукти, що є у вільному доступі в мережі Інтернет та на інших носіях (електронні підручники, енциклопедії, навчальні програми, демонстраційні програми т. п.) у своїй професійній викладацькій діяльності;
 • створювати власні сайти та сайти навчальних закладів і розміщувати їх у мережі Інтернет.

Ще більше бажань…

Окрім того, Вам, як керівнику, хотілося, щоб:

 • знання вчителів з інформаційно-комунікаційних технологій були значно грунтовнішими ніж начальний курс з інформатики;
 • у навчальних закладах з’явилися помічники директорів із грунтовними знаннями найсучасніших комп'ютерних програм;
 • підвищення рівня знань з інформаційних технологій стало для кожного вчителя не примусом, а приємним та, самостійно усвідомленим процесом.

Методи Міністерства для досягнення мети…

Міністерство пропонує як традиційні методи досягнення мети (курси підвищення кваліфікації, самоосвіта вчителів та ін.), так і інноваційні методи у формі: «учитель – учитель», «школа – школа», учень – учитель», що передбачають відповідну взаємодію в оволодінні ІКТ.

Оскільки, запропоновані методи базуються на знаннях та бажаннях досвідчених колег і «продвинутих» учнів, то саме їх у кожному навчальному закладі має бути якомога більше.

Окрім того, важливо, щоб усі учасники процесу були забезпечені необхідними навчально-методичними засобами та інструментами.

Методи та інструменти ПКШ «Гарант»  на допомогу...

Реалізація в навчальних закладах Програми ПКШ «Гарант» «Підвищення рівня знань населення Вінницької області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій» (Програми), що підтримана Управлінням освіти, є серйозною складовою кожної із запропонованих Міністерством форми навчання.

Створення, згідно з Програмою, консультаційних центрів з інформаційно-комунікаційних технологій дадуть можливість:

 • учителям інформатики, за навчальними матеріалами ПКШ «Гарант», підвищити свій рівень знань з сучасних загальновживаних та спеціальних комп’ютерних програм, що недостатньо, або взагалі не вивчаються у навчальній програмі з інформатики;
 • учителям інформатики отримати додаткову матеріальну винагороду за здійснення консультацій учням-відвідувачам консультаційних центрів;
 • учителям з інших предметів, під керівництвом учителів інформатики, за навчальними матеріалами ПКШ «Гарант», оволодіти основами інформаційно-комунікаційних технологій;
 • учням, у позашкільний час, під керівництвом учителів інформатики, здобути грунтовні знання з сучасних загальновикористовуваних та спеціальних комп’ютерних програм, що недостатньо, або взагалі не вивчаються у навчальній програмі з інформатики;
 • навчальним закладам, силами учасників Програми (вчителів та учнів), створити власні сайти та розмістити їх в Інтернеті.

Результати…

Результатом такої взаємодії всіх учасників Програми має бути виконання мети Міністерства освіти щодо оволодіння вчителями основами інформаційно-комунікаційних технологій.

Як наслідок, кожен учень отримає, як рівний доступ до якісної освіти з напрямку інформаційно-комунікаційних технологій, так і грунтовні додаткові знання з сучасних загальновикористовуваних та спеціальних комп’ютерних програм, що недостатньо, або взагалі не вивчаються у навчальній програмі з інформатики.

Окрім того, виконання Програми допомагає вирішити такі важливі для кожного навчального закладу завдання, як: створення сайту; підключення Інтернету; оплата за Інтернет-трафік; частковий апгрейд комп’ютерної техніки та ін.

Ваше рішення – їхні результати…

Тому, як людині дії, ми пропонуємо Вам якомога швидше долучити Ваші навчальні заклади до участі у Програмі «Підвищення рівня знань населення Вінницької області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій».

Тим більше, що вчителі інформатики навчальні матеріали ПКШ «Гарант» отримують абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Телефонуйте прямо зараз, щоб бути одними з перших у нашому Графіку по запуску консультаційних центрів з ІКТ серед великої кількості навчальних закладів області.

І нехай кожен учитель та кожен учень Ваших навчальних закладів, завдяки Вашому рішенню, отримає можливість бути СУЧАСНИМ У СУЧАСНОМУ КОМП’ЮТЕРНОМУ СВІТІ.