Про літній англомовний табір 2018 року!

Літні канікули!

Їх з нетерпінням чекають школярі, а вони завжди так швидко пролітають!

Літо для учнів - це можливість відпочити від минулого навчального року, а також час для поповнення сил та відновлення здоров’я. У цей час їхні батьки мають за мету якнайкраще організувати своїм дітям літні канікули. Хтось прямує до моря чи в гори, хтось до бабусі з дідусем, а хтось залишається в місті та намагається організувати відпочинок удома.

На жаль, не в усіх школах діють літні пришкільні табори, та й не всі діти мають змогу потрапити до них, адже кількість учнів там зазвичай обмежена, і відвідувати їх вони мають змогу лише на початку літа.

Дехто з батьків приймає рішення відправити дитину до позаміського табору, та не всі наважуються відпустити доньку чи сина далеко від дому.

Для батьків, які хочуть, щоб дитина все ж нікуди не від’їжджала, на базі Школи “Гарант” щороку діє англо-розвиваючий табір денного перебування.
Детально продумана авторська програма заходів, які організовують педагоги школи дозволяє дітям насолодитися відпочинком, отримати масу позитивних емоцій, знайти нових друзів, а ще у формі гри отримати нові знання з англійської мови, інформатики та інших цікавих предметів.
Велика кількість заходів проводяться в таборі з елементами англійської мови, що дає можливість дітям суттєво зібльшити свій словниковий запас. В активному ритмі дня діти і відпочивають, і навчаються одночасно.

Здоровий дух, теплу атмосферу, комфорт і найголовніше - безпеку дітям забезпечують наші вчителі та їх помічники. Під час перебування в таборі Школи “Гарант” діти з зацікавленням спілкуються з молодими педагогами, стають друзями з ними.

Аудиторії школи обладнані кондиціонерами, тому перебування дітлахів у таборі в спекотний літній час є комфортним.

Отже, скористайтеся цією можливістю та зарезервуйте місце своїй дитині у літньому таборі Школи «Гарант», адже цей період може стати найяскравішим періодом літа для ваших доньок та синів.
А ось тут відео-ряд про наш літній табір 2018 р.

Дізнавайтесь більше про табір у наших менеджерів.