Професійнa комп'ютернa школa

Теми курсу Професійнa комп'ютернa школa

Професійної комп'ютерної школи «Гарант»!

З розвитком науково-технічного прогресу оволодіння комп'ютерними технологіями та іноземними мовами стає необхідною умовою для успішного існування людини в сучасному суспільстві. Комп'ютери міцно увійшли в наше життя. Сьогодні складно уявити офіс будь-якої компанії без комп'ютера.

Пройде трохи часу і в цих офісах працюватимуть наші діти. Висока кваліфікація з інформаційно-комунікаційних технологій та володіння іноземними мовами стане їм в пригоді, як при вступі та навчанні у Вузах, так і при пошуку високооплачуваної роботи.

Кожна сім'я сама вирішує, коли і як привчати свою дитину до комп’ютера та наскільки глибоко оволодіти іноземними мовами. Але, для того щоб знання були глибокими та якісними, навчання варто розпочинати якомога раніше.

Професійна комп'ютерна школа «Гарант» якраз створена для того, щоб допомогти усім бажаючим розібратися в непростому світі комп’ютерних програм та, використовуючи інтерактивні технології, дати учням глибокі знання з іноземних мов!

Працюємо ми на ринку позашкільних освітніх послуг на підставі Ліцензії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Місія ПКШ «Гарант» – надання якісних освітніх послуг учням шкільного віку з інформаційно-комунікаційних технологій, англійської та польської мов.

ЇЇ виконання забезпечується партнерством з Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації у Програмі підвищення рівня знань населення Вінницької області в галузі інформаційно-комунікаційних технологій