Англійська для дорослих

Теми курсу Англійська для дорослих

Базовий курс англійської мови для дорослих слухачів

ПКШ “Гарант” пропонує дорослим слухачам розпочати вивчення англійської мови з рівня, який максимально відповідає Вашому і в зручний для Вас час! Наші фахівці проведуть співбесіду і тестування з метою визначення Вашого рівня мовної компетенції безкоштовно, а далі запропонують Вам програму, яка відповідатиме Вашим потребам.

Наші переваги:
– ефективна комунікативна методика викладання;
– досвідчені викладачі-професіонали, що вміють працювати з сучасним обладнанням;
– зручні класи з євроремонтом, облаштовані у відповідності до санітарно-гігієнічних норм з найсучаснішим устаткуванням, мультимедійними засобами та спеціальним програмним забезпеченням;
– відмінне співвідношення ціни та якості

Методика викладання:
Всі заняття в ПКШ “Гарант” проходять за комунікативною методикою, основна мета якої – розвиток усного мовлення: слухачі не використовують рідну мову, а розмовляють і сприймають всю інформацію тільки англійською мовою. Кваліфіковані викладачі допомагають зануритися на уроках в атмосферу іншомовного спілкування за допомогою інноваційних інтерактивних технологій.

Відповідно до Європейських стандартів в галузі викладання англійської мови як іноземної навчання в ПКШ “Гарант” має багаторівневу систему: у групі одного рівня навчаються слухачі, які володіють англійською мовою на цьому рівні.

Згідно з міжнародним стандартом, існує шість рівнів володіння англійською мовою. ПКШ “Гарант” пропонує оволодіти першими чотирма: початковий А1 (Elementary), середній А2 (Pre-Intermediate), достатній В1 (Intermediate) та високий В2 (Upper- Intermediate).

Для визначення рівня слухача і зарахування його на відповідний рівень потрібно пройти письмове та усне тестування в нашій школі — це безкоштовно.

По закінченню рівня CEFR – Elementary (А1) Ви зможете вести розмову на загальні теми: розповісти про свою сім’ю, свої звички, поговорити про традиції в інших країнах, розповісти про свої плани на майбутнє, зробити замовлення в ресторані, розповісти, як провели вихідні, відпустку. Ви також навчитеся використовувати основні граматичні конструкції. В цьому семестрі слухачам рекомендується читати адаптовану художню літературу і прослуховувати аудіоматеріали, переглядати адаптовані відео-фрагменти з субтитрами.

Наступний рівень CEFR – Pre-Intermediate (А2) дасть Вам хороше розуміння англійської мови, вміння читати адаптовану літературу, добре знання граматики. В кінці цього рівня Ви зможете поговорити про погоду, свій відпочинок, забронювати готель, зробити замовлення в ресторані, розповісти про ту чи іншу ситуацію використовуючи минулий час.

Рівень CEFR – Intermediate (В1) дасть можливість розмовляти на різні теми, висловити свою думку з того чи іншого приводу, давати оцінку подіям у світі та поглиблено ознайомить з царицею граматикою. Слухачі, які навчаються на цьому семестрі можуть читати художню та публіцистичну літературу, прослуховувати аудіоматеріали та переглядати відеофільми англійською мовою в межах отриманих знань.

По закінченню рівня CEFR – Upper -Intermediate (В2) закріпляться наявні граматичні навички та стане вільним володіння розмовною англійською в різних ситуаціях. Ви зможете проводити дискусії, а великий словниковий запас дозволить читати неадаптовану літературу англійською мовою.

Отже, запрошуємо Вас приєднатися до успішних слухачів нашої школи і розпочати свій власний відлік успіху в опануванні англійської мови на всіх рівнях.