курси англійської мови

для дітей і підлітків

(067) 440-55-46

RU

UA

|

    Ваші дані в безпеці і не будуть

передані 3-м особам.

Хочете, щоб ваша дитина із задоволенням вивчала англійську?

Перевірте підхід і методику наших викладачів на безкоштовному уроці.

Запишіться на безкоштовний урок англійської вже зараз!

 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ

ДЛЯ ДІТЕЙ

сучасна інноваційна школа англійської мови "ГАРАНТ"

Идет отправка...

Ошибка! Попробуйте снова...

Форма получена! Ждите звонка...

НА КОГО РОЗРАХОВАНІ НАШІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ?

Дошкільнята

Методика викладання англійської мови дітям 5-7 років базується на інтерактивній формі занять. Уроки сформують стартовий словниковий запас і навички в підтримання простих бесід. Робота з інтерактивною дошкою обов'язково сподобаються малюкам, адже вона дає можливість вести на англійській мові діалоги, дивитися мультфільми, співати веселі пісеньки, малювати, розфарбовувати картинки, відгадувати загадки та кросворди. Спеціальні іноземні підручники і робочі зошити допоможуть юним учням навчитися читати і писати, а кожне заняття зроблять просто незабутнім.

 

молодші школярі

Курс орієнтований на слухачів від 8 до 10 років і включає більш складні, але такі ж захоплюючі інтерактивні заняття, які доповнюють попередній рівень. Використання іноземних підручників та спеціального програмного забезпечення дають можливість в цікавій формі оволодіти технікою написання листів, читанням казок, розмовляти в діалогах і виконувати вправи з аудіювання. Діти з легкістю освоять широкий набір нових тем: будинок, школа, їжа, місто, свята і зможуть, потрапивши за кордон, сформулювати основні запитання англійською та зрозуміти відповіді на них.

підлітки

Курс дозволяє навчити підлітків у віці від 11 років грамотно викладати свої думки на іноземній мові, розвинути навички письма з використанням складних граматичних форм, сприймати мову на слух, підготуватися до спілкування з іноземцями. Форми занять приємно порадують різноманітністю: це розмовні ігри, тренінги, проектна робота в групах, взаємодія в парах. Всі завдання будуються на великій розмовній практиці і логічною системі вивчення граматики. На допомогу іноземні підручники, інтерактивне обладнання та спеціальне комп'ютерне забезпечення під підручники!

ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ

Навчання в групі

Індивідуальне навчання

Ми формуємо групи за віком і за рівнем підготовки - за результатами вхідного тестування. Діти займаються в оптимальних за розміром групах 8-10 осіб. Це дозволяє використовувати на уроках всі форми спільної роботи: від ігор і спілкування в парах до дискусій і творчих завдань в міні-групах.

Ми повністю адаптуємо програму індивідуального навчання під цілі вашої дитини. В кожному окремому випадку, на підставі результатів вхідного тестування, ми індивідуально підбираємо підручник, інтенсивність занять і розклад.

 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 5 ДО 17 РОКІВ

Хочете, щоб Ваша дитина із задоволенням займалася англійською мовою і при цьому отримувала реальні результати? Курси англійської мови в Школі "ГАРАНТ" з її унікальною інтерактивною методикою - це те, що дасть Вашій дитині справжні знання, навчить мислити системно і структурно і зробить вивчення англійської мови улюбленою справою! Ви не будете більше змушувати дитину вчити англійську! Тепер, вона з нетерпінням чекатиме кожне наступне заняття! Хіба не про це Ви мріяли?

Авторська методика не має аналогів в Україні

Простий і зрозумілий для дітей виклад матеріалу

Комфортна обстановка для кращого сприйняття інформації

Цікаве (неординарне) навчання в ігровій формі з використанням спеціального програмного забезпечення

Книги виключно англійською, видавництв Університетів Кембриджа і Оксфорда, і інших Міжнародних видавництв

Інтерактивні технології: інтерактивна дошка та проекційне обладнання з 3D-кінотеатром

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ ВІД 5 ДО 7 РОКІВ

РОЗВИТОК ВСІХ МОВНИХ НАВИЧОК

Через захоплюючі ігри, різноманітні цікаві історії героїв підручників, живу лексику з викладачем і використання найсучасніших технологій - ваша дитина отримає навик розмовної англійської, в ігровій формі засвоїть основні правила граматики, поповнить свій словниковий запас, а також отримає і зміцнить навик читання і письма.

 

ПРОБУДЖЕННЯ ІНТЕРЕСУ ДО НАВЧАННЯ

У сучасних дітей, народжених в еру розвитку інформаційних технологій, спонукати інтерес до навчання можна тільки через сучасні технології! Саме використання на кожному уроці інтерактивної дошки нашим висококласним фахівцем і робота за особливою програмою формує і зберігає неймовірний інтерес юних учнів до вивчення англійської в Школі "ГАРАНТ".

 

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

Початок навчання в загальноосвітній школі - не просте випробування для дитини. Почавши вивчення англійської мови у Школі "ГАРАНТ" за глибшою та цікавішою програмою, дитина вже в першому класі буде відчувати себе кращою серед однолітків! Знання та вміння додадуть їй впевненості в собі, зроблять комфортним виконання домашніх завдань і підвищать успішність на шкільних уроках.

 

УНІКАЛЬНА МЕТОДИКА

Для навчання ми використовуємо програму і методику, розроблену відповідно до Європейських мовнних стандартів (CEF). Підручники Smart Junior найкращим чином гарантують ефективність уроків. Діти навчаються від простого до складного. Герої підручників - поні Тоні, Бетті і Рон мотивують 5-7-річок повторювати слова і пісеньки разом з ними. Поступово діти опановують комунікативні навички та розвивають всі види мовленнєвої діяльності.

 

РОЗВИТОК ВСІХ МОВНИХ НАВИЧОК

Курс для молодших школярів допомагає дітям, які вже мають певні знання з англійської мови, продовжити розвиток всіх мовних компетенцій: грамотної усній і письмовій мові, правильної вимови, побіжного читання і розуміння на слух. Навчання ведеться виключно англійською мовою, на допомогу вчителю - інтерактивні технології та спеціальні програми!

 

ПРОБУДЖЕННЯ ІНТЕРЕСУ ДО НАВЧАННЯ

Діти в цьому віці, як правило, дуже чітко викладають батькам свою позицію з приводу навчання. Часто їх "буду - не буду" формується на підставі "цікаво - не цікаво", а інтерес багато в чому залежить від сучасності підходів до навчання. Веселі та пізнавальні заняття з використанням новітнього технічного обладнання - найкращий спосіб на довгий час сформувати і зберегти мотивацію дитини до навчання.

 

ПОЛІПШЕННЯ УСПІШНОСТІ У ШКОЛІ

Дуже серйозна і фундаментальна база знань, яку отримують наші учні за спеціалізованими підручниками англійської мови, з часом, дає можливість прекрасно справлятися з усіма "домашками" з англійської. На шкільних уроках наші учні відчувають себе впевнено і комфортно, адже наша програма набагато глибша і ширша, ніж програма загальноосвітньої школи. Саме це дає можливість підвищити загальну успішність та шкільні оцінки.

 

УНІКАЛЬНА МЕТОДИКА

Курс враховує вікові та психологічні особливості дітей 8-10 років. Для навчання використовуються підручники HAPPY TRAILS А1 І А2 + спеціальне програмне навчання під інтерактивну дошку. Запуск підручників саме на дошці, а не "на парті", роблять кожен урок пізнавальним, цікавим, захоплюючим, високо інформативним і ефективним. Удосконалюються навички комунікації і продовжують розвиватися всі види мовленнєвої діяльності.

 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІД 8 ДО 10 РОКІВ

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІД 11 ДО 14 РОКІВ

РОЗВИТОК ВСІХ МОВНИХ НАВИЧОК

Поглиблений курс англійської мови для учнів 11-14 років пропонує учням, які вже мають значні знання з англійської мови, удосконалити свої вміння та навички, і спрямований на поглиблення граматики і поліпшення розмовної мови. Тут дитина навчиться не тільки розмовляти англійською і розуміти мову носіїв мови, а й грамотно, без помилок, писати і читати ..

 

ПРОБУДЖЕННЯ ІНТЕРЕСУ ДО НАВЧАННЯ

Тільки невимушена обстановка і прекрасне взаємодія з педагогом + використання найсучаснішого обладнання та методик навчання, можуть мотивувати сучасних дітей і підлітків до вивчення англійської мови. Саме цим користуємося ми на наших уроках, тому наші діти на кожен урок приходять із задоволенням і радістю. Вони весь час дізнаються щось нове, при цьому з легкістю долають мовний бар'єр.

 

ПОЛІПШЕННЯ УСПІШНОСТІ У ШКОЛІ

На цьому рівні ми продовжуємо вдосконалювати базу знань учнів з англійської мови. Нашого учня на уроках англійської мови в загальноосвітній школі помітно одразу. Це він є одним з найкращих у класі! Це у нього всі просять списати домашнє завдання, адже він його не просто виконав, а відчув. І це наш учень гордий тим, що вчасно прийняв рішення вивчати англійську у Школі "ГАРАНТ", що набрався терпіння, трудився, а результат не змусив себе чекати!

 

УНІКАЛЬНА МЕТОДИКА

Навчальний курс, який ми використовуємо на даному етапі - це один з найцікавіших курсів видавництва National Geographic Learning, який рекомендований учням спеціалізованих навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови. Підручники World Wonders містять розповіді про вражаючі факти, які стимулюють інтерес учнів до навчання, а унікальне програмне забезпечення, допомагає організувати захоплюючі подорожі.

 

УНІКАЛЬНА МЕТОДИКА НАВЧАННЯ

Для учнів цієї категорії ми використовуємо підручники Outcomes. Це абсолютно унікальний курс з вивчення англійської мови. B ньому присутня жива лексика і граматика, яка допоможе досягти успіху в життєвих професійних і академічних ситуаціях. Тут завдання з письма, мовні та розмовні конструкції. На допомогу спеціальне програмне забезпечення під інтерактивну дошку і, як результат навчання, рівень Upper-Intermediate у наших учнів.

 

МОТИВАЦІЯ ДО НАВЧАННЯ

Незважаючи на те, що підлітки вічно зайняті, вони не пропускають наші заняття з англійської мови! Цікаві заняття - це найкращий спосіб зберегти мотивацію до навчання. Саме таке завдання реалізують наші педагоги, будуючи дружні стосунки з підлітками, використовуючи новітню техніку на заняттях, опрацьовуючи теми, які цікаві в цьому віці! "Хто йде до дошки" - це не те питання, якого бояться наші учні - це те питання, яке вони чекають з нетерпінням!

 

ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ

Наша англійська для майбутнього навчання за кордоном, для спілкування, подорожей, пошуку високооплачуваної роботи зі знанням мови. Нехай ніщо в майбутньому не обмежує свободу наших учнів! Ми допомагаємо їм не тільки навчитися розмовляти англійською грамотно і впевнено, але і підготуватися до здачі необхідних іспитів.

 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ВІД 15 ДО 17 РОКІВ

    Ваші дані в безпеці і не будуть

передані 3-м особам.

ХОЧУ ЗАПИСАТИ

ДИТИНУ

 

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

за 8 занять (місяць)

за 1 заняття (грн.)

520-560

65-70

Вартість занять

Ціна

Идет отправка...

Ошибка! Попробуйте снова...

Форма получена! Ждите звонка...

Що кажуть наші клієнти?

Залишилося всього 3 кроки до вивчення

англійської мови

1

2

3

Залиште заявку

або зателефонуйте
(067) 440-55-46

Уточніть дату і час для першого пробного заняття

Вивчайте і вдосконалюйте володіння англійською мовою

Идет отправка...

Ошибка! Попробуйте снова...

Форма получена! Ждите звонка...

    Ваші дані в безпеці і не будуть передані 3-м особам.

Галерея

Зв'яжіться з нами прямо зараз


Наші офіси у м. Вінниця:

вул. Келецька, 126А  (головний офіс)

(067) 440-55-46     (093) 884-72-01

пл. Гагаріна, 2 (Універмаг 3-й поверх)

вул. М. Оводова, 38, к.309 (банк "ПУМБ")

вул. Стрілецька, 16А (р-н 2-ї муз. школи)

вул. 600-річчя, 17 (СК "Термінал")

просп. Коцюбинського, 11 (ТЦ "Алі-Баба")

проїзд Станіславського, 7 (ІЦ "Ігроманія")

Офіс в м. Гайсин

м. Гайсин, вул. 1 Травня 46

(096) 175-03-87

(093) 825-45-70

Офіс в м. Калинівка

м. Калинівка, вул. Незалежності, 15А (колишня Леніна)

(068) 843-54-85

(093) 401-54-50

Идет отправка...

Ошибка! Попробуйте снова...

Форма получена! Ждите звонка...

    Ваші дані в безпеці і не будуть передані 3-м особам.

школа гарант

мережа навчальних центрів для дітей і підлітків

Наверх

(067) 440-55-46