• Головна
  • Підготовка до школи для діток 5-7 років

Підготовка до школи для діток 5-7 років

Надзвичайно важливим етапом у житті кожного дошколярика є перехід із садочка до школи. Система навчання, що устаткувалася нині, вимагає від майбутнього першокласника серйозної підготовки з української та англійської мов, читання, математики, письма тощо. Сучасні дошкільні навчальні заклади старанно виконують ці завдання, та все ж малечі потрібні додаткові заняття.

На допомогу батькам у Школі “Гарант” відкрито курс “Підготовка до школи” для діток 5-7 років.

Методисти школи розробили авторську програму курсу, яка складається з таких частин.

Грамота

Цей блок програми передбачає навчання дітей основам читання, поетапному вивченню літер, умінню утворювати склади, читати слова, а згодом і речення, виділяти окремі звуки, робити звуко-буквенний аналіз слів. На цьому етапі здійснюється активний розвиток мовлення. Малеча навчається складати речення, розповіді, правильно висловлювати власну думку. Важливою складовою грамоти є навчання письму. Спеціально розроблені вправи спрямовані на поступове опанування дитиною написання літер у зошиті. Окрім цього, маленькі учні навчаються правильно тримати ручку та утримувати правильну поставу під час письма.

Формування елементарних математичних уявлень

Основним завданням цієї частини програми є навчання дітей лічбі, додаванню, відніманню, вивчення знаків більше, менше, дорівнює. Діти навчаються розв’язувати елементарні задачі та приклади, ознайомлюються з величинами, засвоюють вміння їх порівнювати. Приділяється увага вивченню геометричних фігур, а також формуванню математичного мислення та логіки.

Ознайомлення з навколишнім світом

Метою цього освітнього блоку є передача дітям енциклопедичних знань про природу, людину та її діяльність. Діти ознайомлюються з предметами, вивчають сфери їх застосування, засвоюють правила поведінки в суспільстві тощо.

Заняття з англійської мови та уроки творчості

Завдяки цій частині програми учні одержують початкові знання з англійської мови. Малюки вивчають англійський алфавіт, кольори, числа та дні англійською мовою у цікавій ігровій формі з застосуванням мультимедійної дошки, яскравого підручника та спеціального програмного забезпечення до нього. Окрім цього, вони вивчають нескладні речення та граматичні форми.

На заняттях з творчості малюки виконують величезну кількість творчих завдань, які сприяють розвитку уяви, креативності, фантазії та дрібної моторики рук.

Курс "Підготовка до школи", в першу чергу, орієнтований на те, щоб підготувати дитину до перших шкільних кроків не лише інтелектуально, а й психологічно, дати їй основні навички поведінки в новому середовищі, полегшити процес адаптації в колективі.

Застосування інтерактивних методів навчання та інноваційних технологій робить навчання надзвичайно цікавим, легким та ефективним.

Отож, приєднуйте своїх малят до наших груп! З нами неймовірно цікаво та легко навчатися, як ось на цьому відео: