• Головна
  • Курси: "Читання за 16 занять"+"Абетка"+"Техніка читання"

Курси: "Читання за 16 занять"+"Абетка"+"Техніка читання"

  Якщо Вашій дитині 5-7 років, ви сміливо можете приводити її на курс "ЧИТАННЯ за 16 занять", де ми навчаємо дітей читати одразу словами, а не по складах, як цього навчає класична школа. Саме цим курс і є унікальним! Методика іноземна, але добре адаптована для засвоєння українською мовою. Єдина вимога до учнів, що розпочинають таке навчання - знання українського алфавіту в розкиданому порядку.

Учні виконують цікаві завдання в ігровій формі і починають читати перші слова вже на другому-третьому занятті. Після закінчення курсу, який триває 2 місяці, діти, які зовсім не вміли читати, читають одразу словами, а ті, що читали повільно - подвоюють темп читання. Окрім цього, учні чітко розуміють основні закони з'єднання букв між собою та читають прості тексти, розуміючи їх зміст.

Заняття відбуваються два рази на тиждень по 60 хв. Учні отримують робочий зошит-підручник, в якому працюють у класі, а вдома виконують цікаві завдання невеликого обсягу.

Система читання у Школі «Гарант» не суперечить шкільній програмі, а є просто її альтернативою. На шкільних уроках діти спочатку вивчають букви, об’єднують їх у склади, а потім - у слова. І в більшості випадків це дається їм складно. По складах дитина читає, а ціле слово прочитати не може і, відповідно, не розуміє змісту прочитаного. За програмою експрес-курсу «Читання за 16 занять» педагоги Школи «Гарант» діляться з учнями секретами, за якими вони починають читати одразу цілими словами.

Головна мета курсу – в невеликі часові терміни навчити дитину читати та розуміти зміст прочитаного. Курс "Читання за 16 занять" виконає це завдання на 100%!


Запитання, що хвилюють батьків , та відповіді на них:


Запитання: Що робитиме дитина на уроках читання у класичній школі, коли вчитель навчатиме клас читати по складах?

Відповідь: Ваша дитина, вже вміючи читати слова, зрозуміє, що вони складаються зі складів. Але для неї це буде просто додаткова інформація, яка не відіграє особливої ролі. Тоді, як її однокласники вивчатимуть склади, ваша дитина читатиме найкраще в класі, а це перший та найважливіший крок до успішного навчання!


Запитання: Якщо дитина вже вміє читати по складах, чи потрібна їй методика експрес-курсу Школи «Гарант»?

Відповідь: Головна мета експрес-курсу - навчити дитину читати та розуміти заміст прочитаного. Якщо ви вже читаєте, але є проблеми з розумінням прочитаного, чи можна, в такому випадку, вважати, що дитина читає?! Тут існує два підходи: можна пройти наш Експрес-курс "Читання за 16 занять" та, накінець-то, зачитати розуміючи прочитане, а можна записатися на курс "Техніка читання", який стартуватиме у Школі "Гарант" з 1 травня 2018 року та є наступним курсом  після курсу "Читання за 16 занять". Його завданням є, якраз, напрацювання самої техніки читання. Нашими фахівцями вам буде запропонований найкращий варіант для досягнення мети, на основі результатів тестування, яке ми проводимо з кожною дитиною під час наших пробних занять.


Запитання: Чи потрібно дитині проходити весь курс до кінця? Чи, можливо, їй вдасться засвоїти  відповідні навички з батьківською допомогою?

Відповідь: На перший погляд, здається що все дійсно просто. Але на заняттях педагоги ознайомлюють дітей з певними секретам та прийомами, використовуючи які, вони починають читати одразу цілими словами. Пояснити ці прийоми може лише вчитель, який пройшов спеціальне навчання, а от батькам поза заняттями не завжди це буде під силу.


Запитання: З якого віку можна розпочати відвідування експрес-курсу “Читання за 16 занять ” і як зрозуміти, чи готова до нього дитина?

Відповідь: За програмою спецкурсу головна вимога до дитини - знання алфавіту в розкиданому порядку. Педагоги Школи «Гарант» проведуть з малечею спеціальне тестування, за результатами якого зможуть визначити, чи достатньо знань у дитини для початку роботи. До навчання допускаються  учні, яким важко даються букв Я, Ю, Є, Ї, Ь, Й, Ц, Ч, Ш, Щ. Такі недоліки учень зможе подолати в процесі навчання, але за умови, що курс триватиме довше, ніж 16 годин, а групи будуть сформовані відповідно до результатів тестування.
Якщо в дитини виникають труднощі з вивченням літер узагалі, перед початком відвідування експрес-курсу можна позайматися з педагогами, які підтягнуть знання алфавіту.


Запитання: А що ви можете запропонувати дитині, яка зовсім не знає букв, або знає їх зовсім мало?

Відповідь: Для дітей, які зовсім не знають букв, або знають їх зовсім мало ми пропонуємо наш новий курс "Моя Азбука”, який доступний для дітей віком від 4,5 рочків. Він розрахований на 4-5 місяців навчання (32-40 занять) та містить у собі курс "Читання за 16 занять”. Тобто діти 4,5 рочків, записавшись на нього, вивчають спочатку букви “з нуля", а далі навчаються читати за системою курсу “Читання за 16 занять”.


Запитання: А що можете запропонувати після курсу “Читання за 16 занять”?

Відповідь: По завершенню курсу “Читання за 16 занять” учні можуть продовжити вдосконалювати свої навички читання у курсі “Техніка читання”. Крім того ми зараз готуємо два дуже цікавих та потрібних курси: “Табличка множення за 2 місяці” та “Каліграфія за 3 місяці”. Вважаємо, що ці неймовірні курси значно полегшать життя батькам, які змушені, не маючи освіти педагога, за літо вкласти в голову дитини табличку множення та постійно нервувати за погані оцінки з усіх предметів, бо дитина пише “як Курка лапою”, а вчителі навіть прочитати не можуть ту писанину і, відповідно, ставлять погані оцінки!


Запитання: А що більш детально можна дізнатися про курс “Техніка читання”?

Відповідь: Курс "Техніка читання" розрахований на 24 заняття (3 місяці) та передбачає вдосконалення техніки читання після курсу "Читання за 16 занять". До нього, також можуть долучитися діти, що навчилися читати за класичною системою, але читають дуже повільно. Курс “Техніка читання” дасть можливість дитині досягнути техніки читання 50-80 сл./хв. 
Старт курсу у Школі “Гарант” 1 травня 2018 року.


Запитання: Скільки коштують заняття зі спецкурсу “Читання за 16 занять”?

Відповідь: Спецкурс “Читання за 16 занять” розрахований на 16 занять, тобто на 2 навчальних місяці. Одне заняття буде коштувати:

- для філій, що знаходяться в районних центрах - 57, 50 грн. (460 грн. за місяць (8 занять);
- для навчальних центрів Школи «Гарант» у м. Вінниця - 65 грн. (520 грн. за місяць  (8 занять);окремо потрібно придбати зошит-підручник (140 грн).
При навчанні двох діточок з однієї сім'ї існує знижка 5%.


Запитання: Чи можна отримати повну підготовку до школи з  письма, математики, англійської мови тощо у Школі «Гарант»?

Відповідь: Нині у Школі «Гарант» працюють групи підготовки до школи за класичною схемою “Дошколярик”, де діти читають, пишуть, вивчають цифри, розвивають моторику рук, морально і фізично готуються до початку шкільного життя. Особливістю цього курсу є те, що в нього входять заняття з англійської мови, де викладання відбувається з використанням інтерактивних технологій та спеціального програмного забезпечення для Британських підручників.


Запитання: У яких саме центрах Школи «Гарант» проходять курси читання та підготовки до школи за іншими напрямками для дошкільнят та як дізнатися розклад занять,

 Відповідь: Ви можете зателефонувати за номером телефону офісу, який найближче до Вас територіально, та дізнатися графіки роботи груп. Номери телефонів – у розділі Контакти , або залишити заявку, заповнивши нашу форму  https://goo.gl/8icjEX, та чекати дзвіночка від нашого менеджера.


Запитання: Які ще курси для дошколяриків та молодших школярів викладаються у Школі «Гарант»?

Відповідь: Діти можуть відвідувати курси «Ментальна арифметика» та «Англійська мова». Дізнайтеся деталі на сайтах з Англійської мови та Ментальної арифметики та ознайомтеся з особливою методикою вивчення англійської та унікальною програмою розвитку розумових здібностей учнів за домогою системи усного рахунку Соробан. Методики – авторські, результати - вражаючі! 


Запитання: Чи можна десь прочитати відгуки батьків, дітки яких відвідували цей напрямок у Школі «Гарант»?

Відповідь: Так, один з відгків саме за цей напрямок можна прочитати на сайті 20.ua, де батьки мають можливість самостійно та правдиво висловити свої думки про нашу школу. Нам дуже приємно, що відгуки позитивні та приємні для нас, а вам можуть допомогти у прийняті рішення.

Також, пропонуємо відеовідгук однієї з наших мам про навчання на напрямку "Читання за 16 занять":