Творча студія

Теми курсу Творча студія

Працюючи з учнями на нашому комп’ютеному напрямку “Дизайн та монтаж”, ми побачили, що дуже багатьом з них не вистачає творчого підходу у вирішенні тих чи інших завдань. Тому ми вирішили для наших учнів відкрити “Творчу студію комп’ютерної школи”.

Якщо Вам цікаво, щоб Ваша дитина розвивалася саме в творчому напрямку, заняття в нашій “Студії” можуть стати підготовчим етапом до освоєння майбутньої професії, пов’язаної з мистецтвом, дизайном чи архітектурою!

Всі наші завдання сприяють розвитку дрібної моторики рук, уважності, спостережливості, уяви і фантазії! Учні вчаться правильно працювати з кольорами, освоять різні техніки та прийоми, що розвивають навики мислити креативно!

Ми будемо працювати:
– природніми матеріалами;
– тканиною;
– солоним тістом;
– кольоровим і гафрованим папером;
– пластеліном.

Ми будемо малювати:
– гуашшю;
– аквареллю;
– солоним тістом;
– простими та кольоровими олівцями;
– по склу.

На заняттях буде використовуватися мультимедійна дошка, що дозволяє детальніше розглянути етапи виконання виробів та їх дрібні деталі.
Весь навчальний курс розрахований на 3 роки навчання та охоплюють учнів за трьома категоріями: молодші - з 6 років (1клас); середні 7-8 років (2-3 клас); старші 9-10 років (4-5клас) старші.

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 1 годині за адресою Келецька 126-А.

Після закінчення навчання в нашій “Творчій студії”, або паралельно з ним, учні мають можливість навчатися за напрямком «Школа дизайну та монтажу», де зможуть свої набуті творчі навички реалізовувати у цікавих комп’ютерних програмах:
Photoshop та Corel (робота з готовими зображеннями та створення власних);
Movie Maker та Sony Vegas (творча обробка та створення відео);
3D – моделювання об’ємних зображень;
PRO100 (створення та дизайн інтер’єрів та меблів).

ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!