Цікаво знати

Як вибрати інтерактивну дошку? Рекомендації
27 Серпень 2014

Інтерактивна дошка - це електронний пристрій, що об'єднує в собі функції монітора, дисплея для проведення презентацій і маркерні дошки. Розрізняють декілька типів інтерактивних дошок, кожен з яких призначений для виконання певних завдань.

 

1. При виборі інтерактивної дошки необхідно звернути увагу на безліч параметрів. Почати потрібно з самого простого - з вибору габаритів інтерактивної дошки. Якщо ви не плануєте встановлювати дошку на порівняно великі приміщення, то ширина її не повинна перевищувати 200 см. Враховуйте, що для нормального сприйняття інформації з дошки, її ширина повинна бути більше 170 см.

2. Висоту дошки краще підбирати під конкретного користувача. Зазвичай інтерактивні дошки встановлюються на висоті 70-80 см від підлоги. Якщо висота обладнання буде перевищувати 100 см, то використовувати її верхню область буде досить важко. Один метр - це рекомендована висота дошки.

3. Виберіть робочу поверхню (покриття) інтерактивної дошки. Найкращим є емальоване покриття. Цей тип дуже зручний у використанні і порівняно міцний, що є важливим фактором при експлуатації пристрою. Якщо ви хочете трохи заощадити, то придбайте інтерактивну дошку з пластиковою поверхнею. Покриття з полімерних матеріалів є самим дешевим, але воно вимагає дуже дбайливого експлуатації. У громадських місцях його краще не використовувати.

4. Визначте можливості роботи з інтерактивною дошкою. В даному випадку мається на увазі набір інструментів і підручних засобів, які можуть бути використані для введення інформації. Найкращий варіант - це дошки з резистивною матрицею. Для роботи з ними можна використовувати палець або будь-який інший предмет. Дошки з даним типом матриці, як правило, порівняно дорогі.

5. Використання ультразвукового маркера змусить вас періодично замінювати його наконечники. Для експлуатації маркерів з вбудованою камерою необхідно періодично замінювати елементи живлення. Це один з оптимальних варіантів. Краще всього використовувати індукційні маркери. Вони не вимагають заміни окремих елементів, а дошки, що працюють з даним типом пристроїв введення, коштують відносно дешево.